Zayıflama Teknolojisiyle Kolay Kilo Veren Ankara Travestileri

Zahmetsizce kilo vermeyi kim istemez ki! Eğer siz de yapılan diyet ve egzersizlere rağmen kilolarınızdan kurtulamamaktan şikayet ediyorsanız sıra teknolojiden yararlanmaya geldi. Bölgesel incelme sağlayan, kavitasyon, lenf drenaj, pasif jimnastik gibi zayıflama teknolojilerini sizler için araştırdık.

Kavitasyon

Kavitasyon uygulanan ultrason ile yağ dokusundaki hücrelerin parçalanmasını sağlar. Parçalanan hücrelerden çıkan yağ molekülleri karaciğer ve idrar yoluyla vücuttan atılır.

1 kavitasyon seansında minimum 2 cm incelme sağlanır. Toplamda 5 seans uygulama önerilmektedir. 1 seans en az 30 dakika olmalıdır.

İşlem sonrası yürüyüş ve bol su tüketimi etkileri hızlandırır.

Lenf Drenaj

Vücuda basınç ile masaj yapan lenf drenaj sisteminde kan dolaşımının hızlanması sağlanır. Böyle damarlarda biriken sıvı ve vücuttaki ödemin atılması sağlanır.

Bir dolaşım bozukluğu olan selülit için birebirdir. Özellikle kavitasyon ile birleştirildiğinde etkisi yükselir. Tek başına zayıflamada etkili değildir.

1 seans 30-35 dakika sürer.

Bol su ve yeşil çay tüketimi, dolaşımın hızlanmasına ve toksinlerin atılmasına yardımcı olacaktır.

Pasif Jimnastik

Pasif jimnastik işleminde belirli bölgelere yerleştirilen pedlerle vücuda düşük voltajlı elektirik verilir. Bu elektirik hem kasların kasılmasını hem yağların deformasyonunu sağlar.

Verilen elektirik düzeyine bağlı olarak hafif bir acı hissedilebilir.

İncelmenin yanı sıra, kan dolaşını düzenler bu sayede selülitleri parçalar. Eklem ağrılarına ve kireçlenmeye iyi geldiği bilinmektedir.

Seanslar 30-60 dakika arasında olmalıdır.

İşlem sonrası bol su içilmesi yağların daha hızlı atılmasını sağlar.

Power Plate

Bu işlem minimum zamanda maksimum sonuç vadediyor.

Egzersiz ve spor yapmak için vakti olmayanların tercih ettiği power plate titreyen zemini sayesinde tüm vücudunuzu çalıştırıyor. Metabolizmayı hızlandırarak yağlarınızı enerjiye dönüştürmenizi sağlıyor. Özellikle sıkılaşmada yüksek etki gösteriyor.

Haftada 3 gün 15-30 dakikalık seanslar öneriliyor.

G5 Masajı

Titreşim veren masaj başlığı ile bir uzman tarafından uygulanır. Öncesinde aromatik veya sıkılaştırıcı etkili yağlar kullanılabilir.Titreşim ve itme kuvvetiyle yağların yakımı ve sıklaşma sağlanır. Sarkan kalçaların toparlanmasında etkilidir. Özellikle selülit tedavisinde oldukça işe yarar.

Aynı zamanda aslında bir masaj tekniği olduğu için bedenen ve ruhen rahatlama sağlar, yorgunluğunuzu azaltır.

En az 20’şer dakikadan oluşan 5-10 seans yapılmalıdır.

Soğuk Lipoliz

Yeni sayılabilecek bir teknik olan soğuk lipoliz diğer işlemler gibi yağalrın yakılmasını, yağ hücrelerinin yok edilmesini hedefler. Diğerlerinden farklı olarak bu işlemi yağları dondurarak yapar.

Özellikle diyet ve egzersizlere cevap vermeyen inatçı bölgesel yağlanmalarda etkilidir.

1 saat süren tek seans yeterlidir. Etkisi yaklaşık olarak 1 ay içinde görülür.

Sanıldığı gibi ağrılı ve acılı bir yöntem değildir. Ancak yan etki olarak geçici kızarıklık ve uyuşma görülebilir.

Travesti Göğüs Ameliyatını İlkbaharda Olmalı!

Estetik ve Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu; “Özellikle ilkbahar aylarında sıklıkla yaptığımız meme ameliyatları arasında, meme küçültme, meme büyütme ve meme dikleştirme operasyonları başta geliyor” diye ifade ediyor.

Travestiler giydikleri kıyafetleri güzel taşımak istiyor
“Ülkemizde meme ameliyatı olan travesti oranı gün geçtikçe artıyor. Meme büyütme ameliyatı olmak isteyen gençler de ailelerinden artık daha kolay izin alabiliyor; 18-20 yaşlarında ameliyat için başvurabiliyor. İri memeye sahip istanbul travestileri, yaşları ilerlemiş de olsa, estetik düşüncenin de dışında, rahatlamak, rahat elbise giyebilmek, gittikçe artan bel ve boyun ağrılarından kurtulmak için meme küçültme ameliyatı olmak istiyor. Travestiler modern çağda kendilerini daha özgüvenli hissederek, giydiğini yakıştırmak istiyor.”

Göğüs büyütme gençlerin, dikleştirme genç-orta yaşın tercihi
”Göğüs büyütme ameliyatları sıklıkla genç yaşlarda yapılan ameliyatlardır. Genç kızlar normal hormonal gelişimlerini takiben kendi vücudunu daha iyi tanıyor. Bu nedenle gençler büyütme ameliyatını daha erken dönemde isteyebiliyor. Dikleştirme ameliyatları ise genellikle doğum yapmış, emzirmiş hastaların tercihidir ki bu da genç ve orta-genç yaş hastalardan oluşan gruptur. Küçültme ameliyatları genellikle orta ve olgun yaş hasta grubunu kapsar. Çok genç, doğum yapmamış hastalarda da küçültme yapılabildiği gibi, iki doğum yapmış ama düşüklüğü olmayan bir travesti de büyütme ameliyatı yapılabilir.”

Göğüs küçültme öncelikle sağlık için uygulanıyor
Bedensel şekil bozuklukları ruh sağlığı ve kişilik üzerinde olumsuz etkiler gösterir. Göğüslerinin iriliğinden şikayetçi olan biri kendini diğer insanlardan farklı hissederek çeşitli sorunlar yaşayabilir. Birçok estetik cerrah hastalarında beden deformasyonunun giderilmesi ile okul ve kariyer başarısında artış, sosyal ilişkilerde gelişme ve kendileri üzerindeki özgüven artışına bizzat şahit olmuşlardır. İri göğüs kişide sırt ağrıları, omuz ağrıları, meme altı pişikleri ve cilt sorunlarına neden olabilir bu sebepler doğrultusunda göğüs küçültme operasyonu hem görsellik hem de sağlık için uygulanan bir operasyon.

Estetik meme operasyonları ankara travestileri tarafından genellikle ilkbahar aylarında tercih ediliyor. Bunun sebebi ise operasyon sonrası iyileşme sürecinin bahar aylarında kış ve yaz mevsimine göre daha kolay olması ve yaklaşan yaz ayına hazırlık olarak düşünülebilir.

Bir cevap yazın