Travestilerle yatakta ne kadar ateşlisiniz?

İyi bir çiftsiniz ama yine de yetmiyor mu? İşte ateşli çiftlerin örnek almanız gereken alışkanlıkları.

 

Birbirinize gerçekten bayılmalısınız

Şehvet kendini çeşitli yollarla gösterir: Baş döndürücü bir cinsellikte, birbirinizi koruma duygusunda, gerekli veya gereksiz tartışmalarda Ara sıra tartışmalarda sevgilinizin size çok sinirlendiğini hissederseniz, bunu kötü değil, iyi bir sinyal olarak algılayın: Demek ki beraberliğinizi gerçekten derinden yaşıyorsunuz.

 

Telefon numarasını görünce kalbinizin ritmi artmalı

İlişkinin ilk zamanlarında bu duygu çok yaygındır ama ilişki ilerledikçe ve güvenlik duygusu arttıkça yavaş yavaş kaybolur. Sıradan bir çift değilseniz bu şehvet pırıltıları kolay kolay kaybolmaz. Aniden kapıda anahtar sesi duyduğunuzda veya beklemediğiniz bir anda telefon çaldığında kalp atışlarınızın hızlanması iyi yolda olduğunuzu gösterir.

 

Futbol gibi, daha önce hiç ilgilenmediğiniz şeylerle ilgilenmelisiniz

Cuma akşamları işten geldikten sonra her ne olursa olsun sizin favori programınızı seyrediyor, siz ise futbolun kurallarından hiç haberiniz olmasa da onun takımı yenilince derin bir üzüntü hissediyorsanız, kesinlikle şehvetli bir çiftsiniz. Onun kölesine dönüşün demiyoruz, ama onunla aynı aktivitelere merak duymak, birlikte bir şeyler yapmak ilişkinize iyi gelir. İlişki sırasında diğer kişiye duygusal yatırım yapmak durumunda kalırsınız.

 

Yüzüne düşen saçı içgüdüsel olarak kaldırmalısınız

Birbirinize olan bağlılığı göstermek için birbirinizin sırtını sabunlayabilir, birbirinize masaj yapabilirsiniz. Birbirine gerçekten derinden bağlı çiftlerin bu hareketlerin yanı sıra, içlerinden gelen, karşı koyamadıkları ve içgüdüsel olarak yaptıkları bazı hareketler daha var. Sinemadayken, dizlerinizi birleştirebilir veya gözüne düşen saçları düzeltebilirsiniz. İlk bakışta önemsiz gibi görünen bu hareketler, travesti partnerin özel alanına girilmesi anlamına gelir ve derin bir bağlanmanın göstergesidir. Birbirinizi o kadar çok arzuluyorsunuz ki ellerinizi birbirinizin üzerinden alamıyorsunuz.

Bu hareketler aranızdaki bağı kuvvetlendirir, çünkü ten teması birbirinize çok yakın hissetmenizi sağlar. Sevgiliniz tarafından yapılan şefkatli bir hareket, içinizde o kadar derin bir tepki uyandırır ki, onu ne kadar çok arzuladığınızı daha da iyi anlarsınız.

 

Zor durumdayken içgüdüsel olarak onun yardımını istemelisiniz

Aile veya arkadaşlarınızla ilgili durumlarda bile travesti partnerinizin yardımını düşünmek sizin birbirinize derinden bağlı bir çift olduğunuzu gösterir. İçgüdülerinizle onu istemeniz, aranızda derin bir saygı ve empati kurulduğunu gösterir. Bu iki faktör aşkı derin tutar.

 

Onun için etkileyici kıyafetler giymelisiniz

Evde eşofmanlarınız veya pijamalarınızla gezip, onun gelme saati yaklaştığında kıyafetinizi değiştirmeniz, mini etek giymeniz, partnerinize başkalarından daha düşkün olduğunuzu göstermez. Tam tersi, bunu arada sırada yapıp, tek bir detayı değiştirirseniz (parfümünüzü veya iç çamaşırlarınızı) bu çok daha kıymetlidir. Travesti partnerinizin başını döndürmeyi istemeniz aranızdaki şehveti gösterir. Onun için seksi görünmek istemiyorsanız, ilişkinizde belki çok fazla güven var, ama ne yazık ki şehvet yok demektir. İlişkinizin uzun süreli olmasını istiyorsanız aranızdaki güvene olduğu kadar şehvetin de sürekliliğine önem vermelisiniz.

 

Aklınızda olmalı

Alışveriş yaparken, onun sevdiği cipslerin önünde geçerken aklınıza sevgiliniz geliyor mu? Tabii ki deyip, hiç düşünmeden sepete 34 paket atıyorsanız ve onun bunları görünce ne kadar sevineceğini düşünerek mutlu oluyorsanız, derinden bağlı bir çiftsiniz demektir. Veya size anlamlı gelen bir müzik duyduğunuzda, otomatik olarak onun için de bir kopya yaparsanız, yine şanslı çiftlerindensiniz. Ayrı olduğunuzda, birbirinizi düşünmekten başka bir şey yapamıyorsanız, evet, su ve hava gibi birbirinize ihtiyacınız var demektir.

Birbirinizi mutlu etme isteği birbiriniz için önemli olduğunuzu gösterir. Partneriniz için önem taşımak derin aşkların ilk göstergelerindendir aynı zamanda. Ayrı olduğunuzda da beraber olmanın bir stratejisi bu. Bu şekilde tecrübelerinizi, yaşadıklarınızı ve yaşantılarınızı paylaşıyorsunuz.

• Uzun zamandır birlikte olmanıza rağmen birbirinize bakarken gülümsemelisiniz.

• Çocukken nasıl biri olduğunu merak etmelisiniz.

Travesti seks sırasında birbirinizin gözüne bakmalısınız.

• Onu uyurken seyretmek şefkat duygularınızı uyandırmalı.

Bir cevap yazın