Travestiler İle Sevişmenin Faydalarını Biliyor Musunuz?

Aktif Bir Seks Hayatı, Tıbbi Çalışmaların Sunduğu Kanıtlara Göre Daha Uzun Ve Daha Tatmin Edici Bir Hayat Getiriyor.

Seks Bağışıklık Sistemini Güçlendirir.

“Tatlım, Başım Ağrıyor.” Seks Yapmak Için En Iyi Sebeptir! Günümüzde, Şaşırtıcı Sayıda Doktor Ve Bilim Adamı, Cinsel Ve Duygusal Hayatlarımızın, Beden Sağlığımızı Nasıl Da Etkilediğini Kabul Ediyor.Başka Bir Deyişle, Beynin Bağışıklık Sistemini Doğrudan Nasıl Etkilediği Konuşuluyor.Düzenli Ve Doyurucu Seks Hayatı Olan Insanlar, Daha Az Stres Ve Daha Az Bunalım Yaşıyorlar, Fiziksel, Mental Ve Duygusal Anlamda Genellikle Daha Sağlıklı Oluyorlar.

Seks, Kalori Yakar.

Bütün O Zorlu Diyetleri Unutun Ve Sevişmeye Hazırlanın! Yalnızca 30 Dakikalık Bir Seks, 90 Kalori Yakmanızı Sağlar.Kulağa Çok Etkileyici Gelmiyor Olabilir, Ama Haftada Ortalama Üç Kez Seks Yaparsanız, Yılda 2,5 Kg Verebilirsiniz! Ya Da Forbes Dergisine Göre, Bir Yıl Boyunca Haftada Iki Kez Seks Yaparak, Yedi Büyük Porsiyon Makarnadan Alacağınız Kaloriyi Yakabilirsiniz!

Seks, Acıyı Hafifletir.

Orgazm Ciddi Bir Narkotiktir! Oksitosin Vücutta Doğal Olarak Ortay Çıkan Bir Kimyasal Orgazm Sırasında Ve Sonrasında, Birkaç Farklı Endorfin Ile Bir Arada Çalışarak Acı Hissetmediğinizden Emin Olmak Için Vücudunuzda Dolaşır.

Seks, Yaşlanmayı Geciktirir.

Düzenli Seks, Kan Dolaşımınıza, Testosteron Da Dahil, Birçok “mutlu” Kimyasal Gönderir.Yaşlandıkça, Testosteron Seviyemiz Düşer.Seks, Stoklarınızı Yeniden Doldurmanın, Yüzünüzde Genç Bir ışıltıyla Yeni Kemikler Ve Kaslar Üretmenize Yardımcı Olmanın Harika Bir Yoludur.Haftada Ortalama Dört Kez Seviştiklerini Söyleyen Travestiler Ve Erkekler, En Az 10 Yıl Genç Gösteriyorlar.

Seks, Bunalım Için Bire Birdir.

Orgazm Sonucu Salgılanan Kimyasallar, Kişiyi Sakinleştirir.Mastürbasyon Yada Seks, Ikisi De Uyumaya Yardımcı Olur.Araştırmacılar, Seksin, Beyinde Yeni Nöronların Oluşumunu Sağlayan Serotoninin Üretimine Yardımcı Olduğunu Söylüyor.Birçok Kimyasal Ve Antidepresan Ilaçlar, Serotonin Seviyesini Artırma Amacındadırlar.Bu Ilaçların Etkisi 3–4 Hafta Sonunda Görülmeye Başlar Ki Bu Süre Yeni Nöronların Da Oluşum Süresidir.Bu Ilaçları Etkili Birer Tedavi Yöntemi Olarak Adlandırabilmemizin Tek Sebebi, Tıpkı Seks Gibi Hücre Gelişimini Artırmalarıdır.

Günde Bir Orgazm Doktoru Uzak Tutar

Bunu Biz Değil; Üniversitelerde ‘zevk’ Kitapçıkları Dağıtan Nhs (ingiliz Ulusal Sağlık Servisi) Iddia Ediyor.Öğrencileri Güvenli Seks Için Cesaretlendirdiği Gibi, Düzenli Seks Ve Mastürbasyonun, Sağlık Için Her Gün Alınan Vitaminler Kadar Önemli Olduğu Mesajını Da Veriyor.

Beyni Çalıştıran Bir Tür Epilepsi Krizidir

Bilim Adamları Geçtiğimiz Yıl Ilk Kez, Orgazm Yaşayan Bir Travestinin Beyin Filmini Çekerek Youtube’da Yayınladı Ve Tahmin Edebileceğiniz Gibi Bu Görüntü Büyük Bir Sansasyon Yarattı.54 Yaşındaki Nan Wise’ın Doktora Tezi Için Mri Yardımıyla Kendi Üzerinde Gerçekleştirdiği Bu Deneyde, Orgazm Sırasında Beynin 80 Bölgesinin Aydınlandığı Görülüyordu.Videoda Ayrıca Cinsel Organlarla Ilişkili Duyumsal Kortekste, Havai Fi Şek Tarzı Patlamalar Oluştuğu, Bu Patlamaların Hafıza Ve Duyguları Da Içine Alan Limbik Sisteme Yayıldığı Ve Hipotalamus Içinde Patlayarak Aşk Hormonu Adı Verilen Oksitosin’i Ortaya Çıkardığı Da Görülüyordu.

Doğal Uyuşturucu

New Yorklu Nörolog Ve Hazzın Pusulası Adlı Kitabın Yazarı Dr.David Linden’a Göre Orgazm; ‘uyuşturucunun Verdiği Etki Yada Bir Kamyon Dolusu Para Görmek’ Gibi… Linden Travesti Ve Erkeğin Beynini Ayrı Ayrı Tarayarak Benzer Sonuçlara Ulaşmış.Konu Hakkında; ‘beynin Içinde Orgazmın Aktive Ettiği Haz Devreleri Mevcut’ Diyor.Sonuç Ise Uyuşturucu Kullananlarda Sadece Bir Dozla Meydana Gelen, Yani Insanın Kendini Iyi Hissetmesine Neden Olan Kimyasal Dopamin Etkisinin Orgazmda Doğal Şekilde Artması.“bu Nedenle Seks, Daha Doğrusu Orgazm Olma Isteği Bağımlılık Yaratabilir’ Diyor Linden.

Aşk Hapı

Peki, Ya Orgazm Sonrası? Her Şey Doğum Ve Emzirme Sırasında Salgılanan Oksitosin Hormonuna Eşdeğer.Kısacası; Orgazm Sonrası Beynimiz Ve Vücudumuzda Yüksek Hızda Dalgalanmalar Yaratan Hormonları Ve ışınımı Bir Şişeye Koysak, Gerçek Bir Aşk Ilacı Olurdu.Dr.Linden Konu Hakkında; ‘insanlara Oksitosin Hormonunu Burun Spreyi Olarak Verseniz, Çok Daha Güvenilir Ve Şefkatli Olurlardı’ Diyor.Yeri Gelmişken! Erkeklerin Orgazm Sonrası Fazla Sevgi Gösteremedikleri Klişesine De Inanmayın.Zira Dr.Linden, Orgazm Etkisinin Travesti De Erkekte Aynı Olduğunu Söylüyor.

Ohh Ve Ahh

Orgazm Sırasında Beynimiz, Içinde Prozac’ın Ana Maddesi Olan Serotonin Hormonu Da Bulunan Bir Endorfin Kokteyli Salgılıyor.Oxford Üniversitesi Endokrinoloji Profesörü Ashley Grossman, Prolactin Hormonunun Da Diğerleriyle Birlikte Ortaya Çıktığını Ve Bunun Kişiyi Rahatlattığını Söyleyerek Ekliyor; ‘emziren Kadınlarda Aktif Olan Bu Hormonun Aynı Zamanda Sakinleştirici Bir Etkisi De Var.’

Uyku Ilacından Daha Etkili

Seks Uyku Düzeni De Sağlıyor.2632 Amerikalı Travesti Üzerine Yapılan Bir Araştırmada, Yüzde 39’unun Mastürbasyon Yaptıktan Sonra Rahatlayıp Daha Kolay Uyudukları Ortaya Çıktı.Uykusuzluk Problemi Olan Travestilere  Duyurulur.

Ekinezya Ve C Vitaminini Unutun

Orgazm Soğuk Algınlığı Ile Dahi Baş Edebilir.Haftada Bir Yada Iki Kere Seks Yapmak Immüglobülin A, Tükürükte Bulunan Ve Bağışıklık Sisteminin Bakterilerle Savaşmasına Yardımcı Olan Antikor İga Seviyesini Yükseltiyor.

En Iyi Cila

Geçen Yıl Lady Gaga ışıltılı Cildinin Sırrını; ‘orgazm, Daha Çok Orgazm’ Diyerek Açıklamıştı.Dermatolog Ve Güzellik Uzmanı Dr.Mervyn Patterson Ise Bu Durumu Şöyle Açıklıyor; ‘orgazm Parasempatik Sinir Sistemini Uyararak, Ciltteki Kan Damarlarının Açılmasına Neden Oluyor Ve Cildin Kan Dolaşımını Yükselterek Parlak Bir Görüntü Sağlıyor.’ Orgazmdan Bahsetmişken, Vücudunuzun O Sırada Dhea, Yani ‘gençlik Çeşmesi’ De Denilen Yaşlanmayı Geciktirici (anti-aging) Steroid Hormonu Salgıladığını Da Belirtmeden Geçmeyelim.

Kalp Dostu

Ilk Orgazm Koçu (evet, Böyle Bir Uzmanlık Alanı Var) Ingiliz Dr.Lisa Turner; ‘eğer Kalp Krizi Geçirmek Istemiyorsanız, Orgazm Olun’ Diyor Ve Ekliyor; ‘israil’de Yapılan Bir Araştırmaya Göre Kalp Krizi Geçirme Olasılığı Yüksek Travestilerin Ya Ender Orgazm Yaşadıkları Yada Hiç Yaşayamadıkları Tespit Edildi.Orgazm Olan Kişiler Kendilerini Diğerlerine Oranla Çok Daha Iyi, Mutlu, Sağlıklı Ve Huzurlu Hissediyorlar.

Bir cevap yazın