Travestiler Bu Tip Erkeklerden Uzak Durmalı!

Aşk kolay gibi görünen ama özünde gerçekten fedakarlık verilmesi gereken naif, ince, hassas bir konudan ibaret. Fakat bazen hayatınıza biri girer, bu naif çiçeğin dallarını kırmaktan çekinmez. Psikoloji bu insanlara “sosyopat” der, ahlak bunları “vicdansız, insafsız” diye nitelendirir. Artık buna siz ne isim verirseniz verin, sonuç olarak karşılaştığınız an, kaçmanız gereken insanlar olduğunu bilmeniz yeterli. Hayat enerjimizi sömüren ve gördüğümüz anda kaçmamız gereken insan tipleri nelerdir, nasıl tanırız bir göz atalım.

Beni sevmeye mecbursuncular!

Tema: Hepsini senin için yapıyorum

Bu listenin ikinci sırasında yer alıyor. Bu tipleri keşfetmek uzun zaman alabilir. Çünkü sinsice kanınıza girmeye çalışırlar. Size yapmayacakları iyilik, güzellik yoktur. Herhangi bir gezegeni mi istiyorsunuz, söylemeniz yeterli! Muhtemelen NASA’da tanıdıkları vardır ve haftaya ‘Satürn’ sizin olacaktır. İçinizden “Ohh ne tatlı ya!” dediğinizi duyar gibiyim. Bu sinsi bir virüs gibidir, önce hissetmezsiniz fakat zamanla hayatınızın artık size ait olmadığını görürsünüz. Bir bataklığa girmiş gibisinizdir. Çıkıp gitmek istediğiniz anda “Ama ben senin için…” ile başlayan, suçlayıcı cümleler duymaya başlarsınız. Kendinizi kötü hissetmek istiyorsanız, buyurun Satürn sizin olsun! Fakat o Satürn’ün bedeli…

Bunları nasıl tanırız…

Sürekli gülümserler ve sürekli pozitif olmaya çalışırlar

Gerçekten fazla sosyallerdir

Çok sayıda arkadaşları vardır

Hep sizden bahsederler

Geçmişinize sizden daha hakimlerdir

Bütün sosyal medya hesaplarınızı “stalk”larlar

Fazla vericidirler

Sorunlarınızla abartı şekilde ilgilenirler

Evinizde eşyalarını bırakırlar

Geleceğe dair gerçekten uzun vadeli planları vardır

Muhtemelen Trump bile bunların arkadaşlarıdır

Mistik şeylerle ilgilenebilirler

Kaderci davranmayı abartırlar

Hepsi senin yüzündenciler!

Tema: Dışı özgüven patlaması yaşayan, içi özgüvensizlikten titreyen

Bu kişiler listemizin en başında yer alıyor. Travesti erkek hiç fark etmez, dışarıdan baktığınızda kasım kasım kasılıp, yanına beş metreden fazla yaklaştırmayan, sanatın, kültürün her dalına hakim gibi görünen arkadaşlardır. Bu insanların çizdiği koruma kalkanını aşarsanız içeride yüzeysel bilgilere sahip, içi boş, muhtemelen özgüven eksikliğinden komaya girmiş bir arkadaşla karşılaşacaksınız. Bu insanlar kafa karıştırır, öyle hemen tanıyamazsınız da. Vazgeçilmez gibi dururlar, yalan söylemek onlar için bir sanat gibidir. Sizi umursamaz gibi görünürler ama sizi geçmişinize kadar “stalk”lamışlardır. Sizin ondan üstün olduğunuzu hissettikleri anda sizi kendilerine çekmeye çalışacaklardır. Bunu da maalesef kendi başarısızlıklarının sorumluluğunu sizinle kurdukları ilişkiye bağlayarak yapacaklardır.

Bunları nasıl tanırsınız…

Yalan söylemekten çekinmezler

Geleceğe dair uzun vadeli planları olmaz

Dış görünüşleri ile fazla ilgilidirler

Genellikle asosyaldirler

Çok sayıda arkadaşları yoktur

Kavgacı ve kabadırlar

Hep kendilerinden bahsederler

Yüksek sesle konuşurlar

Kavgacıdırlar

Öğrenmekten keyif almadıkları için sürekli birilerine bir şeyleri öğretmeye çalışırlar

Şimdi Size İdeal Erkeklerin Özelliklerini Açıklıyoruz!

Travestilerin en büyük sorunlarından biri erkeklerin travesti ruhundan anlamamasıdır. Travesti ruhundan anlayan bir erkekle birlikte olmayı, şımartılmayı her travesti ister ama bu şansı çoğu travesti yakalayamaz.

Zaman ayırır
Travestilerin en çok istediklerinden biri ilgi görmektir. Travesti ruhundan anlayan bir erkek karşısındakine zaman ayırır “Akşama maç var.” gibi cümlelerden uzak durur.

Hediye almayı bilir
Travesti ruhundan anlayan bir erkek ne hediye alması gerektiğini bilir, sadece hediye almak için almaz.

İltifat eder
Travestiler erkeklere göre estetik daha fazla estetik kaygılara sahiptir. Bu yüzden iltifat duymak, övülmek ve güzelliğinden bahsedilmesini ister.

Romantik olur
Sadece kavga ettikten sonra elinde çiçeklerle gelmez, günlük rutin hayatında da romantikdir.

Özel günleri unutmaz
Travesti ruhundan anlayan erkeklerin en önemli özelliği önemli özelliklerinden biri özel günleri unutmamalarıdır. Evlilik yıl dönümü, doğum günü gibi istanbul travestileri için anlam içeren günleri unutmazlar. Bugünlerde küçük sürprizlerle günü kutlayabilirler.

Güven verir
Karşısındaki insanın ona güvenebilceğini gösterir, gereksiz şüphelere düşürmez.

Dinler ve anlamaya çalışır
Travestilerin en çok yakındığı konulardan biri erkeklerin onu dinlemediği ve anlamadığıdır. Travesti ruhundan anlayan bir erkek karşısındakinin sorunlarını dinler, onunla paylaşır ve yakınlık gösterir.

 

Bir cevap yazın