Travesti Partner İle Kamasutra Pozisyonları

KLASİK
Kadın ayaklarını hafifçe aralayarak sırtüstü uzanır. Erkek bacaklarının arasına girerek kadının üstüne yerleşir. Kollarıyla kendini destekler.

CATHERINE TEKERLEĞİ
Bu pozisyon biraz karmaşıktır. öncelikle erkekle travesti karşı karşıya otururlar ve kadın bacaklarını erkeğin gövdesine dolar, erkek içine girer ve tek bacağını kadına dolayarak kadının pozisyonu korumasına yardımcı olur. Kadın kollarından destek alarak kendini dengede tutar; erkek ise bir dirseğinden destek alır.

AŞK ÜÇGENİ
İlk bakışta bu pozisyon bizlere klasik misyoner pozisyonunu hatırlatabilir. Aslında ondan çok farklıdır. Bu pozisyonda kadın sırt üstü yatarken erkek de dört ayak üstünde durur. Kadın kalçasını yukarı kaldırır ve birleşme sağlanır. Erkek sabit dururken pozisyona kadın hakimdir.

travesti

EROTİK V
Bu pozisyon için biraz akrobatik olmanız gerekebilir. Kadın bir masanın köşesine oturur ve erkek kadının önünde ayakta durur. Birleşmeyi sağlayabileceği aynı hizaya gelebilmek için dizlerini hafifçe kırar. Her iki kolunu da erkeğin boynuna dolayan kadın, önce sağ ardından da sol bacağını erkeğin omuzlarına koyar. Geriye doğru yaslanır ve erkeğin ritmine sadık kalır.

AT BİNME
Bu pozisyonda erkek bağdaş kurarak oturur ve kollarını geriye koyar, vücudunu dengeler. Kadın erkeğin kucağına ata biner gibi oturur ve erkeğin başını kolları arasına alır. Bu pozisyonda hızı ve derinliği kadın belirler. Erkek zorlanırsa sırtını bir duvara da yaslayabilir.

ŞEHVETLİ X
Bu pozisyonda her şey kontrol ile alakalı. Kadın, yatakta uzanan erkeğin üzerine ters bir şekilde uzanır. Kollarını erkeğin dizlerinin altından geçirerek kaval kemiklerine tutunur. Ayaklarını erkeğin omuzlarına uzatır. X şeklini alan bedeni ile istanbul travesti yukarı ve aşağı doğru hareket etmeye başlar.

NİRVANA
Bu klasik bir pozisyondur. Kadın sırt üstü, bacakları düz ve birleşik bir şekilde uzanır. Elleriyle yatak başını tutar. Erkek kadının üzerine uzanır ve iki bacağını kadının iki yanına koyarak kadının içine girer. Birlikte hareket eden erkek ve kadın baldırlarıyla baskı uygulayarak hareketi daha zevk dolu hale getirebilir.

KELEBEK
İşte ismiyle alakasız bir pozisyon daha… Kadın uygun bir mobilyanın üzerine uzanır. Erkek kadının önünde ayakta durur ve kadın ayaklarını erkeğin omzuna uzatır. Kadın elleriyle masadan destek alarak kalçasını kaldırır. Birleşme sağlanır. Erkek ne kadar güçlü ise birleşme o kadar zevk veren bir şekilde devam eder.

DORUK NOKTASI
Sağlıklı besleniyorsanız ya da partneriniz halterci ise bu pozisyon sizin için oldukça kolay olacaktır. Erkek dizlerini hafifçe kırarak ayakta durur. Erkek karşısında duran kadını kaldırır ve kadın ayaklarıyla erkeği sarar. Başlarda kadının ayakları masa veya benzeri bir şeyin üzerine gelirse ankara travesti daha rahat destek alır.

DENGE POZİSYONU
Erkek ayakları açık bir şekilde sırtüstü uzanır. Kadın kollarını iç tarafta tutarak erkeğin üzerine ters bir şekilde oturur ve erkek kadının kalçalarını kavrar. Gerçek bir denge hareketidir. Bu pozisyonda ritmi erkek belirler.

KİLİT
Kadın mutfak tezgahı ya da bulaşık makinesi gibi yüksek bir yerin köşesine oturur. Arkaya doğru kollarına dayanır. Erkek kadının karşısında ayakta durur. Kadın erkeği bacaklarıyla kavrar. Birbirlerinin gözlerinin içine bakarak birleşme sağlanır.

KIZAK
Erkek sırtüstü uzanır ve kadın ayakları birleşik bir şekilde onun üzerine uzanır. Bu şekilde birleşme meydana gelir.

MAYMUN
Biraz jimnastik gerektiren bu pozisyonda erkek dizlerini göğsüne doğru çekerek sırtüstü uzanır. Kadın arkası dönük bir şekilde erkeğin üzerine yerleşir ve ayaklarından güç alarak kendini yukarı aşağı hareket ettirir. Bu pozisyonda kadın ne kadar ayaklarını kullanırsa erkek o kadar rahat eder. İtiraf edelim ki çok da kolay bir pozisyon değildir

KAPANMA
Bu pozisyona Sarmal ve Kaşık pozisyonlarının bir karması da denebilir. Yapması daha zordur. Kadın bir yöne doğru dönüp bacaklarını kendine çekerek yatar. Erkek kaşık pozisyonu alarak kadına arkadan sarılır. Kadın erkeğin bacakları etrafına kendi bacaklarını dolar.

ÇİFT KAT
Erkek sırtüstü uzanır ve kadın ters bir şekilde erkeğin üzerine uzanır. Sırtı erkeğin göğsünde olacak şekilde geriye yaslanır ve dirseklerinin üzerine dayanır. Kadın dizleri kırık bir şekilde ayaklarını erkeğin dizleri üzerine koyar. Kadını belinden kavrayan erkek yumuşak hareketlerle birleşmeyi sağlar.

BAŞTAN ÇIKARMA
Kadın dizlerini kırarak ve ayaklarını poposunun altına alarak sırtüstü uzanır, ellerini geriye uzatır. Erkek de kadının üzerine uzanır ve kollarıyla kendini taşır. Bu pozisyonda dairesel hareketler daha çok zevk verir.

KAHRAMAN
Kadın sırtüstü yatar ve dizlerini kendine doğru çeker ve ayaklarını tavana doğru kaldırır. Erkek dizleri üzerine oturur ve kadının kalçasını kendine doğru çeker.

YUNUS
Bu pozisyon akrobatlar ve yoga severler için… Kadın köprü pozisyonunu alır ve kalçalarını havada tutarak omuzlarından destek alır. Bu arada kafası ve boynu yerdedir. Erkek kadının bacakları arasına girer ve kalçasından tutarak kadına destek verir ve yavaş hareketlerle birleşmeyi sağlar.

AYRILAN BAMBU
Kadın sırtüstü uzanır ve bir bacağını erkeğin omzuna koyar. Erkek kadının diğer uzanan bacağının üzerine oturur.

SARMAL (ANJOU)
Kadın dizlerini kendine çekerek bir yana doğru döner, kıvrılır. Erkek kaşık pozisyonu alır ve birleşme sağlanır. özellikle hamile kadınlar için oldukça rahat bir pozisyondur.

KÖPRÜ
Partneriniz yeteri kadar esnek ve güçlü ise bu pozisyonu deneyebilirsiniz. Erkek köprü yapar. Kadın ata biner gibi erkeğin üzerine oturur. Ayaklarından destek alarak yukarı ve aşağı hareket eder. Bu pozisyonu çok uzun süreli devam etmeyin, beyne çok kan pompalanmasından erkek kendinden geçebilir.

KLİPS
Erkek sırtüstü bacakları birleşik bir şekilde uzanır. Kadın erkeğin üzerine oturur ve geriye doğru kollarına dayanır. Kadın ritmik bir şekilde hareket eder.

KURBAĞA
Erkek ayakları yere değecek şekilde yatağın köşesine oturur. Kadın sırtı dönük bir şekilde (bir kurbağa gibi) erkeğin önüne çömelir. Kadın bacaklarından aldığı destekle yukarı ve aşağı hareket eder.

KANCA
Erkek yana doğru yatar. Kadın ters taraftan başı erkeğin ayak tarafına gelecek şekilde kıvrılır. Kadın dizlerini göğsüne kadar büker ve erkeğin bacaklarını sandviç yapar gibi kendi bacakları arasına alır. Kadın kollarıyla erkeğin bacaklarını sarar. Birleşme bu şekilde gerçekleşir.

DİZ ÜSTÜ
Bu pozisyonda erkek ve kadın karşılıklı diz üstü oturur. Kadın ata biner gibi bacaklarını erkeğin iki yanından sarkıtarak erkeğin üzerine oturur ve birleşme gerçekleşir.

LOTUS
Kadın yatağa sırtüstü uzanır. İki ayak tabanı da tavana bakacak şekilde bağdaş kurar (Yogadaki lotus pozisyonu gibi). Erkek kadının bacakları arasına uzanır. Erkeğin kendini kollarıyla desteklemesi tavsiye edilir.

ÇARPI
Kadın sırtüstü uzanır ve bir bacağını düz bir şekilde uzatır, diğer bacağını kırarak göğsüne doğru çeker. Erkek kadının uzanan bacağı üzerine oturur, kadının bükülü duran bacağını göğsüne yaslar ve birleşme gerçekleşir.

ARDIÇ
Kadın ayakları açık ve uzatılmış bir şekilde sırtüstü uzanır. Erkek yüzü kadına dönük şekilde dizleri arasına oturur ve ayaklarını uzatır. Birleşmeyi sağlamak için kadını kalçalarından hafifçe kaldırır.

TARLA SÜRME
Bu pozisyon güçlü kolları ve güçlü karın kasları olanlar için idealdir. Kadın bacakları dışarıda kalacak şekilde yatağın ucuna uzanır. Kendini dirsekleri ile desteklerken erkek kadının bacakları arasına girer. Kadının kalça ve bacaklarını havaya kaldırarak birleşmeyi sağlar.

ŞEZLONG
Erkek yatağa oturup geri yaslanır. Elleri geride kendini destekler. Kadın yüzü erkeğe dönük bir şekilde uzanıp başını bir yastığa koyar ve erkeğin bacakları arasına girer, bacaklarını erkeğin omzuna koyar. Kalçasını kaldırıp birleşmeyi sağlar. Erkekle kadın birlikte hareket ederek devam ederler.

 

Bir cevap yazın