Travesti İle Sert Seksin Püf Noktaları

Sert seks seven erkekler ve travestiler için aşılması gereken iki önemli sorun vardır; Birincisi,partnerin (eş veya sevgili) sert sekse hazır olmaması veya istememesi.İkincisi ise,sert seks ile saygı arasındaki ince çizginin geçilmesi ve partnerin kalbinin kırılmasıdır.

Bu yazımda,sert seks ne demek?Sert ve vahşi sevişme ile kabalık arasındaki fark ne ? Sert seks nedir,nasıl yapılır? sorularının yanıtlarını vereceğim.Konun sonunda ise sert seks için en iyi sevişme pozisyonlarını resimli olarak açıklayacağım.Hazırsanız başlayalım;

İnsanlar neden sert seks sever?

Aslında bu sorunun cevabı oldukça basit! İstanbul travestileri ve erkekler genlerinde bulunan hayvani iç güdüleri doyurmak ister.Erkekler bu iç güdülerini aktif olan taraf olarak doyururken,kadınlar edilgen yani pasif olarak doyurur.Örneğin kadın bu dürtülerini erkek tarafından;Zorlanma,gasp edilme,değersizleştirilme,sert davranılmaya maruz kalarak doyurmak eğilimindedir.

Travestiler her zaman sert seksten ve maço erkekten zevk alır mı?

Sert seks konusunda yaşanılan sıkıntıların en önemli nedeni bu sorunun cevabıdır…Erkekler,anlamsız bir şekilde bu duygusuz sevişme modelini cinselliğin her alanında uygulamak isterler.Oysa kadın için aşk,sevgi,romantizm,duygusallık ön plandadır.Sadece bazı zamanlarda ,ihtiyaç duyduğu anlarda sert seks ister.İstemediği anlarda bir kadını sert sekse zorlamak veya onunla zorla sert seks yapmak,ruhunu incitir,kalbini kırar.

Bir kadının sert seks istediği nasıl anlaşılır?

Sağlıklı iletişim kuran evli çiftler veya sevgililerde ,travesti zevk anında eşine sert istediğini açıkça söyler.Ama böyle bir iletişim ortamı olmayan evliliklerde kadın çok doğal olan bu isteğinden utanır,hatta suçluluk duyar ve söyleyemez.Eğer kız arkadaşınız veya eşiniz size hiç sert seks istediğini söylemedi ise veya hiç sert sevişme deneyiminiz olmadıysa,onu cesaretlendirmeniz yararlı olabilir.

Ankara travestileri en çok orgazma yaklaştıkları anlarda ve aşırı tahrik oldukları zamanlarda sert seks isterler.Bu isteklerini anlatan şu belirtilere dikkat edin;Zevkten çığlık atmaya başlaması,daha hızlanmanızı istemesi,sevmediği halde sırf siz seviyorsunuz diye siz teklifte bulunmadan arkasını dönüp anal seks istemesi,argo ve küfürlü konuşmaya başlaması,3.kadın veya erkek fantezisi kurması,sizi maço ve kaba gösterecek tahrik edici cümleler kurması (örneğin;’’tam bir hayvansın’’ cümlesi).

Kadından kadına değişen farklı sert seks arzusu belirtileri de bulunmakta ama en yaygın olanlar bu şekilde özetlenebilir.

travesti siteleri

Sert seksin püf noktaları

– Saygıyı koruyun

Başlarken de vurguladığım üzere,sert sevişmede yapılan en büyük hata,saygı ve sevgi sınırlarının aşılmasıdır.Sert seksi mutlaka deneyin ama,eşiniz rahatsız olduğunda,kendini kötü hissettiğinde,sert sekse devam etmek istemediğinde bu isteğine saygı gösterip bırakmak yerinde olacaktır.Diğer bir tavsiyem ise,sekste argo ve küfürlerin dozunu kaçırıp aile ve akrabaları dahil etmemek konusunda olacak.

– Fanteziler eşliğinde deneyin

Temizlikçi kız,köle,lolita kız,tamirci,BDSM gibi seks fantezileri sert seks için en iyi fantezilerdir ve ambiyansı tamamlarlar.Bu ve benzer fanteziler eşliğinde sert seks yapmak her iki tarafında aşırı azmasını ve bilinç altlarını yaşamalarını kolaylaştırır.

– Argo sözler ve küfürler kullanın

‘’Seks esnasında söylenebilecek argo sözler ve küfürler ‘’ yazımda ayrıntılı şekilde ele aldığım üzere,sert seksin belki de en belirgin özelliği dozunda bir argodur.Bu tür bir deneyiminiz yok ise,linki altta yer alan yazımı okuyup fikir edinebilirsiniz.

 – İsteğinizi partnerinizle paylaşın

Özellikle aşırı tahrik olunan anlarda sert sevişme isteği zirveye çıkar.Bu anlarda istediklerinizi eşinizle veya sevgilinizle utanmadan paylaşın.Bu tür samimi paylaşımlar ilişkinizin ve seks hayatınızın güçlenmesine yardım edecektir.

– Seks oyuncakları kullanın

Sert seksin en büyük tamamlayıcılarından birisi de seks shop ürünleridir.Özellikle dildo,vibratör,kelepçe,göz bandı,belden bağlamalı (strapon) penis gibi seks oyuncakları mükemmel bir sert seks yaşamanıza yardımcı olabilir.

– Bedensel temasın az olduğu pozisyonlar tercih edin

Romantik bir sevişmede göz teması ve beden teması had safhada iken,sert sekste tam tersi bir durum söz konusudur.Duygusallığı ortadan kaldırıp hayvansı dürtüleri doyurmak için göz teması olmayan,partnere hükmedilen pozisyonlar idealdir.

Eğer erkek sert davranacaksa domalma (doggy) en iyi sert seks pozisyonudur.Erkek arkadan sert ve duygusuz şekilde seks yaparken kadının saçlarını tek elinde toplayıp hafifçe çekerse alınan zevk artabilir.Aşağıda doggy pozisyonu resimli olarak yer almakta.

Kadının dominant olacağı sert sevişme için ise en iyi pozisyon at sürme (riding) pozisyonudur.Kadın erkeği istediği gibi yönetir,emirler veriri ve bedeninde erkeğin ellerinin dolaşmasını engellerse daha tahrik edici olabilir.At sürme pozisyonu resimli olarak aşağıdadır.

Erkeklerin Seks Performansları Hakkında İlginç Gerçekler

Konu cinsellik olunca mangalda kül bırakmayan Türk erkeği gerçekten abarttığı kadar iyi sevişiyor mu?

Aslında bizim toplumumuzda biraz daha abartılmış olsa da, dünyadaki tüm erkekler yatakta en iyi olduklarını iddia ederler! Kadınların gözlemleri ve bilim insanların araştırma sonuçları ise çoğu zaman bu iddialarla örtüşmez.

Erkek cinselliğine dair az bilinen veya bilinmeyen gerçekleri okuduğunuzda sanırım bana hak vereceksiniz.Hazırsanız başlayalım kızlar!

En iyi penis eğri penistir

Düz penisin de kendine göre uzmanlaştığı alanlar var ama,eğri (curved) penisle klitoris uyarılması ve G Noktası orgazmı yaşama ihtimali daha yüksektir.Yukarı eğimli penis G Noktası uyarımı için idealken,aşağı eğimli penis klitoris ve vajinayı aynı anda uyarır.

En iyi sevişen erkekler göbekli erkeklerdir

Belki bazılarınız okumuştur,İngiltere’de yapılan bilimsel bir çalışmaya göre,hafif göbekli erkekler fit ve kaslı olanlardan daha iyi seks yapıyorlarmış.Bu tip erkeklerin daha güçlü oldukları ve kadını daha fazla tatmin eden bir performans sergiledikleri yine bu çalışmanın sonuçlarından bazıları…Tabi bu çalışmada obez bir erkekten söz edilmiyor.Birazcık göbekli,hafif kilolu erkek diyelim.

Anal bölgesi uyarılan erkek daha iyi sevişir

Sevgiliniz veya kocanız çeşitli ön yargılar nedeniyle anal bölgesine dokunmanızdan hoşlanmıyorsa ne yapıp edin,onu anal uyarılmaya ikna edin!

Özellikle seks esnasında anüs civarını parmak veya bir seks oyuncağı ile uyarın.Zevkten deliye döndüğünü ve daha ateşli, seviştiğini göreceksiniz.

Her erkek mastürbasyon yapar ve mutlaka bir kadını hayal eder

Kadın mastürbasyonu ve erkek mastürbasyonu birbirinden farklıdır.Kadınlar veya genç kızlar mastürbasyon yaparken bir erkeği düşünme gereği duymazlar.Elbette bir erkeği hayal ederek mastürbasyon da yaparlar ama bu bir zorunluluk değildir.

Evli / bekar fark etmeksizin,erkekler mutlaka hayalinde bir kadını canlandırıp mastürbasyon yaparlar.Hayalindeki kadın sevgilisi, eşi,etkilendiği bir kadın,hatta hayatında ilk kez gördüğü bir genç kız bile olabilir.Kocanız size mastürbasyon yapmadığını veya yaparsa bile sizi düşünerek yaptığını söylüyorsa bilin ki bu kocaman bir yalan!

Erkek boşaldıktan sonra ikinci kez sevişmek için mutlaka ara vermelidir

Porno filmlerde gördüklerinize veya arkadaş sohbetlerinde dolaşan efsanelere inanmayın!Orgazm olduktan sonra her erkek bir süre ara vermek zorundadır.Boşaldığı halde hiç boşalmamış gibi sekse devam eden,penis sertliği hep aynı kalan bir erkek yoktur.Zaten bu durum bilimsel olarak da doğru değildir.

Ereksiyon hapı kullanımı,genetik özellikler,uzun süre seks yapmamak gibi nedenlerle boşaldığı halde penisi sertliğini kaybetmeyen erkekler vardır.Ama bu onun ikinci kez seks istediği anlamına gelmez.Sadece sizi tatmin etmek veya güç gösterisi yapmak için sekse devam ediyordur.

Erkekten erkeğe değişmekle birlikte,bir erkeğin yeniden seks istemesi,tekrar tahrik olması için 15- 60 dakika arası bir süre gerekir.

 

Bir cevap yazın