Travesti İle Romantik Öpüşmeler

Bu konu, yeni başlayan kişilerin dışında, tecrübeli adamların sorunu haline de gelebilir.

Doğru hamleleri nasıl yapacağına bakmadan önce nelerin yanlış olduğunu ve KESİNLİKLE yapmaman gereken noktaları seninle paylaşmak istiyorum.

Bu 3 madde, o güzel anın tüm romantizmini ve çekimini yok edebilir. Dikkat et!

Dudakların Dışındaki Bölgelere de Öpücük Kondur: Sadece dudaklara odaklanma. Dudaklarının, onun üzerinde dolaşması onu fazlasıyla tahrik edecektir. Yanağını öp, boynunu öp ya da kulaklara öpücüklerini ulaştır.

Unutma ki Öpüşmek, Bir Kadınla Yatmaya En Yakın Fiziksel Temastır: Öpüşmek çok özel ve samimi bir paylaşım olduğundan, onunla yatağa girmeden bir önceki adım sayılır. Hatta bazı araştırmalara göre ön sevişme kısmına girdiği söylenir.

Rahatsız Edilemeyeceğiniz Bir Ortamda Öpüşün: Bu tüm dikkat dağıtıcı ögelerden sizi kurtaracaktır. Kimsenin olmadığı bir ortamdaysanız, hem onun açısından hem de senin açından, bedeninizi daha rahat keşfetme şansı bulabilirsiniz.

İlk Öpücüğün Sonrasında Gülümsemeyi Unutma: Ona, yaşadığınız o güzel paylaşımın ve anın hoşuna gittiğini göster. O anın içerisinde olduğunu hissettin. Öpüşürken gözlerini kapalı tutmayı unutma.

ankara travesti

Arkadaşlarının Önünde Öpüşmek: Buraya dikkat etmelisin dostum. HİÇBİR ZAMAN ARKADAŞLARININ ÖNÜNDE ÖPÜŞMEYE KALKMA. Bunu yaptığın taktirde arkadaşlarının yanında olduğun için seni sevgili çerçevesine koyma ihtimali büyük. Eh bu çerçeveye koyduğu zaman, sana ev ortamında fazlasıyla engel koyacaktır. Son Dakika Muhalefeti dediğimiz mevzuya ağır bir şekilde tanık olursun. Son Dakika Muhalefeti demek, sekse birkaç adım kala hatta belki çıplakken kendini geri çekmesi ve “daha çok erken” gibi cümleler kullanmasıdır. Yani önüne engel koymasıdır. Sevgili çerçevesinde olduğun için, bu süreçte cinsellik daha geç aşamalarda geliyor.

Ne yapmaman gerektiğini konuştuktan sonra artık ne yapmalıyız, bunları inceleyelim. Nasıl öpüşülür sorusuna cevap verelim.

İlk Öpücüğünü Spontane Yap: İlk öpücüğünü, Lunaparkta eğlenirken, hoplayıp zıplarken veya eğlenceli bir aktivitenin içerisindeyken gerçekleştir. Çok basit… Örneğin hoşlandığın İstanbul travesti bir şeye gülerken, sağ elinle yavaşça beline sarılırken sol elini de başının arkasına sürükle. Ardından tüm erkeksiliğini kullanarak, sen yaklaşırken onu da kendine çekerek öp. Bu küçük bir öpücük de olabilir, durumun akışına göre uzatabilirsin de. Küçük bir öpücük olması, aradaki romantik kıvılcımların artması demektir.

İlk Öpücüğü Romantizmle Kavuştur: Bu benim daha çok tercih ettiğim bir yaklaşımdır. Derin ve özel bir sohbetin ortasındayken sohbetin yavaşça yok olmasına izin ver. Sessizliğe yer bırak. Sonra onun gözlerine derin bir şekilde bakarken elini onun çenesine doğru götürüp, hafifçe kendine çekerek öne eğil. O sessizlik esnasındaki bakışlar, tüm filmlerden daha romantiktir.

Günün sonundaki filmlere layık öpüşme: Her şey filmlerdeki gibi işlemez. Hatta neredeyse hiçbir şey filmlerdeki gibi işlemez. Özellikle konumuz ankara travestileri etkilemek ise… Peki neden yanlış? İşleri sonuna doğru hızlandırma ve acele etme çabasına girildiği için çekicilik ve romantizmden uzak bir düşüncedir. Hem günün bitimini bu şekilde bırakmak istemezsin. Öpüşmek, hemen arkasından her şey sonlansın diye değildir.

Mesafeden Ona Doğru Uzanarak Öpüşme: Sadece 2 kelime… İtici ve garipliğin ötesi… Nedeni ise çok fazla zorlanmış gibi görünmesidir. Her travesti bu sürecin doğal ve akıcı bir şekilde ilerlemesini ister. Masanın karşı tarafındayken durup dururken öne eğilip onu öpmeye kalkarsan, yanına gidene kadar garip bir hissiyat oluşturabilir. Yan yana otururken sadece kafanı hafifçe öne eğebileceğin kadar mesafe bulunmasıdır.

İlk Kendini Geri Çeken Sen Ol: Bu noktayı genelde gözden kaçırabilirsin çünkü deneyimin pek yoksa öpüşmenin zevkiyle aklını kaybedebilirsin. İlk geri çekilenin sen olması demek, öpüşmenin tadını onun kursağında bırakman demektir. Daha fazla istemesi demektir.

Ona Neyi Sevdiğini Söyle: Öpüşmenin sonrasında neyi beğendiğini söylersen, hem kendini çok daha mutlu hissedecektir hem de samimi bir şekilde kendini açtığın için gözündeki çekiciliğin artacaktır. Dudakların yumuşaklığı mı hoşuna gitti? Ya da öperken beline sarılman ve belinin sıkılığı mı hoşuna gitti? Bu soruları sen bulup, ona söylemelisin.

Öpüşürken Tahmin Edilemez Ol: Bir çok erkek bu önemli noktanın farkında bile değil. Dilini ne zaman devreye sokacağını, ya da öpüşmenin ne kadar süreceğini, küçük bir öpücük mü yoksa uzun bir öpüşme mi olacağını sadece sen bilmelisin. Bunu tahmin edemesin. Tahmin edememesi onu yine çileden çıkaracaktır ve seni daha fazla istemesini sağlayacaktır. Bir de hemen dili devreye sokmamanı öneririm. Yavaş adımlarla, öpüşmenin derinliğini ve samimiyetini arttır. Bırak, “nasıl öpüşülür?” sorusuna o cevap bulmaya çalışsın.

Bir de tabii ki eğlenmeyi unutma dostum. Fikirlerin ve katmak istediğin noktalar varsa, yorum bölümünde belirtmen bizi daha da sevindirir.

Prezervatif Tercihiniz Karakterinizi Yansıtıyor

Biz erkeklerin halen en büyük sorunlarından biri prezervatif satın almaktır. Bir eczaneye girdiğimizde diğer ürünleri inceliyormuş gibi yapar, kimsenin olmamasına dikkat ederiz.

Hatta eczacı bir kadınsa “Bir arkadaşım istedi” gibi anlamsız yalanlar uydururuz. Halbuki eczacı hele bir de güzel bir kadınsa bu işin keyfini çıkarmak gerekirken nedense anlamsız bir şekilde utanırız.

Keza büyük marketlerde de öyle. Başka hiçbir şey alacağımız yoksa bile, sadece prezervatif almış görünmemek için onu kamufle edecek şekilde birkaç ürün daha atarız sepete. Hatta kimse görmesin diye Jet Kasaları bile kullanırız bunun için.

İşte bütün bu sıkıntıları bizzat deneyimleyen girişimciler internetten prezervatif satarak erkekler için çok önemli olan bu sorunu çözdüler diyebiliriz. Yapılan bir araştırmaya göre, prezervatif ihtiyacı olan erkeklerin yüzde yetmişi artık siparişlerini online olarak verip bu dertten kurtuluyor.

Hatta geçen sene ABD’de bu işe bir de abonelik boyutu getirenler oldu. Türkiye’de de bunu yapan ve oldukça talep gören bir site var. Abonelik derken şunu kastediyoruz; istediğin prezervatifi bir kere belirliyorsun ve bunu örneğin iki ayda bir bana gönder diyorsun. Bir daha hiç düşünmene gerek kalmadan ayağına geliyor. Ne harika bir hizmet, değil mi?

Hizmet artınca prezervatif markalarının çıkardığı birbirinden farklı çeşitler de bizler için hem avantaj hem de bir bakıma dezavantaj oldu. Avantaj çünkü her çeşit talebe göre ürün var. Dezavantaj çünkü denemeden hangisinin en çok işimizi gördüğünü bilmemiz çok zor.

Tırtıklısından, çifte hazına, büyük boyundan, aromalısına, karşılıklı zevkten, non stop’una onlarca çeşit var.

Aşağıdaki linkten “Prezervatifini Keşfet” paketine giderek en bilinen üç markanın en çok satılan prezervatif modellerinin olduğu paketi görebilirsiniz. Hem de oldukça indirimli bir fiyatla. Bundan sonrası ise size kalmış. Sunması bizden, kullanması sizden.

VivaGel Prezervatifleri

Müjdeli haber ki ne müjdeli haber.

Seks teknolojisi sonunda bekleneni veriyor. Avustralyalı bir bio-teknoloji firması olan Starpharma, sadece birkaç ay içerisinde HIV ve HPV gibi hastalıkları öldüren prezervatifleri satışa çıkaracak.

Bu özel kondom, asıl amacı olan hamilelikleri ve diğer hastalıkları önleme konusunda da güçlendirilmiş olacak.

Starpharma’nın laboratuvar testlerine göre VivaGel adıyla bilinen bu ürünün %99.9 başarı oranı var. Aslen HIV’ye karşı üretilen bu kondomun en güzel yanlarından biriyse HPV ve uçukların da önüne geçiyor oluşu.

Bu ilaçlı kondomun hiçbir şart altında insan sağlığına zararlı olmayacağının da garantisini veren şirket, ürünü ilk olarak Avustralya’da satışa çıkartacak ve kısa sürede de dünyanın tüm yerlerine satmayı planlıyor.

VivaGel, bununla birlikte ABD’de yasal testlerden geçemedi. Ancak Avrupa’da yapılan testlerde şu ana kadar bir sıkıntı çıkmadı.

Sağlık yasalarımızın AB kriterleri bazında oluşturulduğunu kıstas alırsak ürün satışa çıktıktan sonra bize de ulaşacaktır diyebiliriz.

Bir cevap yazın