Travesti İle Çılgın Seks Önerileri

Yatak Odanızda Ne Kadar Yetenekli Olduğunuzu Tahmin Edebiliyoruz.Fakat Bazı Günler Partnerinizle Birlikte Olmak Için Yanıp Tutuşsanız Da, Yaptıklarınız Çok Monoton Gelir.Değişik Bir Şeyler Yapmak Kısacası “çılgınlık Yapmak” Istersiniz.Kolay Yollarla Muhteşem Ve Çılgın Bir Gece Geçirmek Ister Mısiniz?

Işte Önerilerimiz…

Birlikte Mastürbasyon Yapın!
Ortak Mastürbasyon Tembel Olduğunuz Günlerde Yapabileceğiniz En Kolay Yöntemlerden Biridir.Bunu Travesti Partnerinize Yorgunum Diye Açıklamak Yerine, Onu Izlemenin Size Zevk Verdiğini Söyleyebilirsiniz.

Aynaya Karşı!
Mutlaka Herkesin Odasında Bir Ayna Vardır.Ona Üzerinize Çıkmasını Söyleyin.Hızlanmadan Önce Ona Sizin Aynadaki Yansımanıza Bakmasını Söyleyin.Böylece Siz Çok Fazla Efor Sarfetmeden, O Kolay Yoldan Tahrik Olacak.

Yan Yatın!
Yorgun Olduğunuz Zamanlarda Yan Yatarak Cinsel Ilişkiye Girmek Sizi Çok Yormayacaktır.Birbirinize Bakacak Şekilde Yatın, Ona Yakın Olan Bacağınızı Kaldırın Ve Siz O Işini Hallederek Yerinizden Kımıldamamanın Keyfini Çıkarın.

Gençlikteki Gibi…
Ilk Kez Birlikte Olduğunuz Zamanlarda Ne Kadar Yoğun Duygulara Sahip Olduğunuzu Hatırlayın.Hala Aynı Adrenalini Hissedebilirsiniz.Yanına Uzanın Ve Onu Öpmeye Başlayın.
Ateşli Bir Öpücük Onu Baştan Çıkaracaktır.

Birlikte Banyo Yapın!
Sıcak Havalar Bastırdı Ve Artık Daha Sık Banyoyu Kullanacağız.Peki Niye Yalnız Olasınız Ki? Küveti Sizi Rahatlacak Sıcaklıkta Suyla Doldurun Ve Partnerinizi Yanınıza Çağırın.Banyo Alırken Cinsellikten Çok Şehvetlerinize Önem Verin.Birbirinizi Sabunlayabilir, Masaj Yapabilirsiniz Veya… Gerisi Sizin Hayal Gücünüze Kalmış.

Kıyafetleriniz Üzerinizde Kalsın!
Küçük Dokunuşlarla Kıyafetlerinizi Çıkarmadan Birbirinizi Baştan Çıkartabilirsiniz.Partnerinizden, Kıyafetleriniz Üzerinizdeyken Cinsel Organını Sizikine Sürtmesini Isteyin.Uzun Ön Sevişmeler Her Zaman Seksten Daha Kalıcı Etkiler Yaratır.

Nerede Isterseniz…
Tabii Ki Halk Arasında Değil! Evinizde Ilişkiye Girmek Için Mutlaka Yatak Odasının Yolunu Tutmanıza Bunu Bir Seremoni Haline Getirmenize Gerek Yok.Bir Gecelikte Olsa Hiçbir Şeyi Düşünmeden Spontane Bir Gece Geçirin.Bu Ikinizin De Çok Hoşuna Gidecek.

Bir cevap yazın