Travesti İle Bilmediğiniz Seks Pozisyonlarına Girin!

Cinsel repertuarınız misyoner ve köpek stilinden oluşuyorsa birkaç yeni pozisyon öğrenmenizin zamanı gelmiş demektir. Yatakta denemeniz için sizlere 6 yepyeni keyifli pozisyon seçtik. İyi eğlenceler!

Yogi

Yogi pozisyonu en güzel biçimde ters-yüz köpek pozisyonu olarak tarif edilir ve daha önce yastık yüzünden boğulma tehlikesi atlatmış istanbul travestileri için mükemmel bir pozisyondur.

Nasıl?

Travesti yere ya da sert bir zemine sırt üstü uzanarak yogada kullanılan el arabası pozisyonunu taklit ederek sırtını kavisler ve elleri ve ayakları üzerine yükselir. Daha sonra erkek dizleri üzerine çökerek partnerinin bacaklarının arasına girer.

Sirk Ucubesi

Bu pozisyon adını biraz fazlaca esneklik gerektirdiğinden almaktadır.

Nasıl?

Partnerler yüzleri birbirine dönük bir biçimde ayakta dururlar. Ankara travestileri bir bacağını erkeğin omzuna doğru kaldırırken erkek de destek için partnerinin bacağını tutarak içine girer.

Cinsel hayatınıza biraz eğlence ve tutku katmak için bu yeni pozisyonları deneyebilirsiniz.

Kucak Dansı

Bu yapımı kolay pozisyonla erkeğinize hoş anlar yaşatabilirsiniz.

Nasıl?

Erkek ellerini arkaya yaslayarak destek almış bir biçimde bir yatağın ya da kanepenin kenarına oturur. Kadınsa yüzü partnerine dönük bir biçimde onun kucağına oturur ve bileşme gerçekleşir.

Kovboy

Sebebi bilinmez, kovboyların ayrı bir çekiciliği vardır; Hemen bir kovboy şapkası edinin. Yi-ha!

travesti

Nasıl?

Erkek sırt üzeri uzanarak bacaklarını göğsüne doğru çeker. Travesti yüzü diğer tarafa dönük biçimde partnerinin bacaklarının arka kısmının üzerine çömelir.

Ters Misyoner

Misyoner tüm ankara sex shop pozisyonları arasında en kolay uygulananlardan biridir; erkek üste çıkar ve bu kadar! Ama klasiği biraz renklendirmek isterseniz, ters misyoner pozisyonuna bir şans vermenizde fayda var.

Nasıl?

Erkek sırt üstü uzanmışken travesti arkası dönük bir şekilde partnerinin üzerine oturur. Birleşme sağlandıktan sonra travesti bacaklarını erkeğin kafa kısmına doğru uzatarak hafifçe öne doğru eğilir ve ağırlığını ellerine ve kollarına verir.

Kurbağa Stili

Tahmin edebileceğiniz gibi, kurbağa stili köpek stiline benziyor ancak köpek gibi dört ayak üzerinde olmayacaksınız da zıplamaya hazır bir kurbağa gibi çömeleceksiniz!

Nasıl?

Travesti başı ve vücudunun üst kısmı öne doğru eğik bir şekilde kurbağa gibi çömelerek ağırlığını bacaklarına verir. Erkek ise partnerinin arkasında dizlerinin üzerine çömelir ve birleşme gerçekleşir.

Geliştirilmiş Doggy Style (Köpek Stili) Seks

Biraz geçmişe bakalım

Bu pozisyon en eski zamanlardan beri kullanılmaktadır. İsmi, kadının tıpkı bir köpek gibi dört ayağının üzerinde (2 kolu ve 2 bacağı) durması ve erkeğin de dizlerinin üzerinde durarak beraber olmaları sebebiyle bu adı almıştır. Bu pozisyon, birçok fantazinin de lider pozisyonudur, özellikle de erkekler için!

Teknik bilgi

Bu pozisyon herkesin hoşuna giden bir pozisyon değildir, özellikle de romantik tiplerin. Çünkü bu pozisyonda birbirinizin gözlerinin içine sevgi dolu bir şekilde bakamazsınız ve tutkulu bir şekilde öpüşemezsiniz. Travesti , dört ayağının üzerindedir ve erkek onun arkasında dizlerinin üzerinde durarak kadını kavrar. Kadın bacaklarını ne kadar çok açarsa, erkek de o kadar aşağı eğilmelidir ve bu pozisyonda erkek kadının kalçasını kavrayarak onunla ilişkiye girer.

Duygular

Duygular yoğun hissedilir çünkü bu pozisyonda, cinsel birliktelik sırasında erkeğin penisi kadının içine birçok pozisyondakinden daha çok girer ve G noktasını daha çok uyarır. Üstelik erkek kadının içine girerken farklı açıları kullanarak, farklı hisler yaşanmasını da sağlayabilmektedir.

Bu pozisyonun avantajları

Erkek ilişki sırasında, elleriyle, kadının klitorisine kolayca ulaşabilir böylelikle de kadının alacağı zevki arttırabilir. Ayrıca erkeğin elleri kadının vücudunda dilediğince gezinebilir. Bu pozisyon, çoklu orgazm yaşamak için de elverişlidir (vajinal ve klitoral) ve partnerler birbirlerinin yüzlerini göremedikleri için orgazm sırasında yüz ifadelerine takılmayacaklardır, bu da zevklerini rahatça yaşamalarını sağlayacaktır.

Dezavantajlar

Bu pozisyon beğenildiği kadar da eleştiri alan bir pozisyondur. Bazı insanlar bu pozisyonun baskın doğasından rahatsız olurlar, bazıları hayvanlara özgü bir pozisyon olduğunu düşünürler. ”Doggy Style” ‘da erkeğin daha dominant olduğu doğrudur ama iki taraf da memnun olduğü sürece son derece zevk verici bir pozisyondur. Tabii erkek sert davranırsa, kadının, bir süre sonra kolları ağrımaya başlayabilir ve erkek ritmini, derinliğini ve şiddetini ayarlayamazsa, bu pozisyon zorlaşabilir. Çok sert davranıldığı zaman, kadınların canının acıması da olası bir risktir.

Pozisyon için en doğru zaman

Bu pozisyon her an yapılabilecek ve her an zevk alabileceğiniz bir pozisyondur. Bazı çiftler bu pozisyonu kendilerini fazlasıyla tahrik olmuş hissettikleri zamanlarda tercih eder. Genellikle yapılan ilk sekste tercih edilmez çünkü bu pozisyon partnerini çok tanımayan bir kadını rahatsız edebilir.

En Kötü Seks Çeşitlerinden Uzak Durun!

”Aslında pek de yapmak istemiyorum” seksi

Neden bahsettiğimizi biliyorsunuz, bizce istemeden yapılan seks en kötü seks çeşididir. Partnerlerden biri gerçekten de seks yapmak istemiyor fakat diğeri üzülmesin diye yapıyorsa bu gerçekten de kötü bir sekstir.

Yaralıyken seks

Küçük bir bilek burkulması seksi kötü yapmaz diye düşünebilirsiniz ama bir de bileği burkukken seks yapan birine sorun! Tabii ki bir yeriniz incinmişken seks yapabilirsiniz ama bu şimdiye kadar yaptıklarınızın en iyisi olmayacaktır.

Mutsuz seks

Mutsuzken seksi hissetmek neredeyse imkansızdır. Bu nedenle, biri ağlamak üzereyken ya da mutsuzken seks yapmak gerçekten de kötüdür.

”Aşık değilim sadece eğlenmek için yapıyorum” seksi

Bize göre, sadece eğlencesine yapılan seks iyi bir seks değildir. Tabii ki, eğer aşıksanız ve aşık olduğunuz kişiyle eğlenmek için seks yapıyorsanız sorun yok ama sevmediğiniz biriyle sırf sıkıldığınız için böyle bir şeyi yapmayın.

Zorla yapılan seks

Bu kesinlikle en kötü seks çeşitlerinin başında geliyor! Bu, yanlış, zarar verici ve aynı zamanda yasa dışıdır!

Sarhoş seksi

Sarhoşken yapılan seks, yaptığınız en kötü sekslerden biri olacaktır. En azından bize göre öyle. Daha da kötüsü, ertesi gün seks yaptığınızı bile hatırlamamaktır. Ama etraftaki ayrıntılar size bunu hatırlatacaktır.

İşte böyle. Bizce yapılabilecek en kötü seks çeşitleri bunlar. Eminiz bunları okurken sizin de aklınıza bir iki tane gelmiştir. Sizce bir kızın uzak durması gereken en kötü seks hangisidir?

Bir cevap yazın