Travesti davaları karşılığında rüşvet alan savcı tutuklandıu

Sanık kırmızı bölgelerde stratejik köşeler kullanmak için ayda 2.000 Peso şarj suçlanan meslektaşlarına travesti Paloma León olduğunu. O şikayetçilerin yalanladı. Case 2012 yılına dayanmaktadır.

O hırsızlık için çalıştı ve teşebbüs cinsel sömürü Travesti trans “Paloma Leon” olarak dünya çapında tanınan edilmeye başlandı. Müşteki biri yandı ve Üçüncü Bölüm kırmızı bölgede bıçakladı sonra yoğun bakımda bir ay geçirdim başka travesti olduğunu. Bu cinayete teşebbüs Paloma Leon için – 2006 yılına kadar ciddi bir suç-hapsedildi görevden alındı.

10 Paloma Dün kasabasında kullanımı ve bant ve teşebbüs cinsel istismar için ağırlaştırılmış soygun ve silah iddianameyi okumak İlk Ceza Dairesi’nin, bir tartışma odasına getirildi.

Onlar tanımlanamayan travesti ve Sebastian Hamamları adlı -pareja Paloma- adam göründü açıklamada, 2012 yılında bir Aralık gecesi göre, iki travesti, Pamela ve Anahi Morales fuhuş Ituzaingo ve Buenos Aires, köşesinde vardı.

Müştekiler bu travesti vurmak ya da Banyolar Anahi itti belirtti ve daha sonra ödemek için bunları söylüyorum, bir yumruk olurdu.

Sonra bir hücreyi Pamela çalıntı olurdu sanığın ardından travesti grup ile Paloma geldi. Dahası, onlar peruk çaldı. Paloma, derdi ayrılmadan önce “seni öldüreceğim ödemezseniz, ödemeden burada işe yaramaz.”

Pamela ve Anahi belirtildiği gibi, Paloma o regenteado olacağını kırmızı bir köşesinde çalışmak için bir ay onlara 2000 Peso şarj etmeye çalıştı. Paloma travestilerin “canon” aylık bir çeşit -cobrarles Bu işletmelerin biri olurdu. Onlar da tehdit dahil ve dayak başladı “avı” ödemezsiniz onlar da “kızı” (korumalı) müşterilere uyuşturucu satan ithaf edilmiştir söyledi.

“Ben onun cüzdan, cep telefonu ve gümüş çaldı. Tony cüzdanını ve cep telefonunu çıkardı. Biz ödemek reddettiği için mücadele oldu” Anahi dedi.
Kurbana göre, bir keresinde bir bilgisayar vardı yaklaşık 60 travesti kayıt Paloma öğretti ve o aylık ödenmiştir. Bu insanların bir grup Üçüncü Karakoluna şikayetçilerin dayak gece kovaladı olurdu üç kez şikayet onları almış olmaz yerlerde, (“tonoz kayıtlı olmalıdır” diye bir sözü).

Anahi sürümleri ve Pamela zaman ihmaller geçişi ile, mantık talimatı ile uyumluydu ve trans fuhuş dünyanın bazı yönlerini açıkladı: “eski” “yeni” benimsenmesi ve onlara aralığı vermek “kızı” Paloma bile onun son adı-verdi; sokak köşelerinde çalışma ücretleri, silikon implant ilaçlar “, onlara iş yapmak”, “avı”.

Paloma savundu
“Bu insanlar sıkışmış asla ya da onları çaldılar. Bu da benim için bir kan davası vardı parçasıdır. Beni hapiste ve beni yerden çık”, hiçbir er ilan tartışmayı başlatan dün Paloma Leon, dedi.

Paloma Chapanay, San Martin sahip bir çiftlikte fuhuş, ya da fuhuş iş, ama “dikim, budama ve hasat” görevleri yapmaya değil dedi.

Sonra dedim, bunun yerine, aslında şikayetçilerin tahsil edildi söyleyerek, “Onlar savunan travestilerin gözlerimi açtım ve bir sorun haline geldi bu yüzden.”

“Birçok kız benimle yaşayacak. Biz daire paylaştı. Bütün bu bir yalandır” dedi.

Tartışma gelecek hafta devam eder.

Cinayete teşebbüs görevden

Transseksüel insanlar kendilerini tanımlamak ve kullanılmasını istiyorsanız bu -in Paloma Leon yargılanır nedeni reconocidas- kişisel mülkiyet hırsızlığı ve bu şikayetçinin a ‘şarj etmek için çalıştı olurdu yani sizin şirketinizin adını unutmayın “Başkentin kırmızı bölgeye belirli köşelerinde fuhuş için aylık. canon

Ama en önemli nedeni, cinayet -Tentative agravado- ciddi bir suç çatlaklardan düştü: Paloma görevden alındı.

“Ben, yandı ben, ben çalışmasına izin kesti. Ben yoğun bakımda 27 gün oldu. Onlar başka 48 saat canlı söyledi,” Pamela dün kurban söyledi.

Bir cevap yazın