Tata Werneck Transfobik Olarak Tanımlanan Şarkısı İçin Özür Diledi

‘Ateş Travesti‘ Ben özür diliyorum, travesti ve rencide etmek demek bu yüzden vermedi, “Tata şarkısı söyledi ‘. O grubun Renato solisti olduğunu.

Halk tarafından, her zaman sevgili söyleyebilirim Tata Werneck, çünkü şarkısı “Fire Travesti“, aktris vokalist onun müzikal projesi, Band Renato, başlangıcı çalışmalarının eleştirilmiştir. “Bazen travesti korkuyorum. Aynı zamanda (…) Travesti çantada bıçak taşımak ve bin kişilik öldürmek dişi yüz ve erkeksi, “ağır transfobik gibi sosyal ağlarda eleştirmiş ve tespit edilmiştir mektubu, diyor.” Bu, başkalarının zulme eğlenceli hale getirmek için çok kolay, Bu ruh hali, kirli ve kaba “diye kaydol. Tata grubun resmi sayfasında bir internet kullanıcı opined onun basın ofisi aracılığıyla kamuya Pazar sabahı, 20 yayınladığı açıklamada travestilerin özür diledi.

“Brezilya, dünyanın ülkenin en büyük katil travesti olduğunu. Dün, ben eleştiri nedeniyle bir musicbandarenatinho tehditleri olsun beri ortalama ömrü. 30 yıl bulmuyor söylüyorlar. Aslında biz müzik sahip olduğunu söylemek istedim travestilerin korkusu tamamen asılsız saçma ve kabul edilemez bir durumdur. Bazı insanlar sonuna kadar okumaz. Ve bizim eleştiri açık olacaktır. Ama biz anladım olmasaydı, ben. Ben travestileri rencide ve bu nedenle sormak için özür istemedim değilim mizah yoluyla düşünce üzgünüm. Ben bu hala önyargı, ayrımcılık ve kamu politikalarının eksikliği muzdarip son derece savunmasız nüfus olduğunu biliyorum. maruz kaldığı fiziksel ve duygusal şiddet durumları … o aramak için bir fırsat alınan eleştiri çevirmek için birçok istiyoruz Dikkat biz hala. böylece travestiler onların haklarına saygı olduğunu kurmak zorunda bana Kont yolu, “Tata dedi.

 

Bant canlandırıyor
Facebook grubun resmi sayfasında, resmi bir açıklama da Pazar günü erken saatlerde yayımlanan, 20 bant şarkının sözleri için bir yol olduğunu söyleyerek haklı “reddini göstermek için konuya ışık tutacak.” ‘- Saçma ve temelsiz – korku travestilerin’ .. “niyet her zaman eğlenceli ve bu şarkının durumunda, biz sözde kritik oyun ışığı yapılan travestilere karşı önyargı ve ayrımcılık bizim reddini ortaya çıkarmak için niyet de yoktu . Biz herhangi bir hata işlediği yargıç yok ‘oynayan’ eleştirmek için iradesini hissettim niyeti, bir hastalık ödememek oldu beri Biz yolumuza yapılan yanlış, bu yüzden bizim görüş yansıtmaz şey: ancak, … mizah ile, ‘gülünç’ tüm şaka amaca hizmet birincil hedefi vardı bizim sanat, ve bu önyargı anlamsız bizim eleştiri semantik sonunda rahatsızlık ve halsizlik neden oluyorsa, biz özür dileriz. Biz için özür dileriz transfobi gerçeği (biz olsa taahhüt değil) bir suç ve menfur bir şeydir. Hiç Büyüyen. Az Tata. (Biz oh yüksekliği bahsediyoruz!). Roques bin! ”
Bant standı up komedi aşamasında oluşturulan
Renato bant Tata Werneck, Mauricio Meirelles, Murilo Couto, Marco Gonçalves ve Nil Agra oluşur, q ue zaten paylaşılan aşamalarında önce komedi stand up ve komedi MTV gösterir. İlk disk sonlandırılmış ve São Paulo’da Ibirapuera Park festival Risadaria sırasında, bu yıl Temmuz ayında ilk resmi gösterisi yapılıyor ile oluşturulan dört yıl önce, grup zaten.

Bir cevap yazın