Seks Oyunları İstanbul Travestileri İle Cinsel Hayatınızı Renklendirir

Seks Oyunlarının Ve Fantezilerin Seksin Önemli Bir Parçası Olduğunu Söyleyen Dr.A.Cem Keçe; “kişinin Kafasında Cinsel Coşkuyu Arttıracak Nitelikte Bir Takım Hayaller Canlanmasına Cinsel Fantezi Diyoruz.

Cinsel Fanteziler Cinsel Hayatı Zenginleştirir, Sıradanlıktan Kurtarır Ve Cinselliğin Daha Keyifli Bir Şekilde Yaşanmasını Sağlar.Cinsel Yaşamanın Güzelleştiği Anlar Yaratmanın Kısa Tanımı Olan Cinsel Fantezi Kurmak Ise; Her Istenilenin Gerçekleştirilemediği Gerçek Dünyada, Dozunda Kaldığı Sürece, Cinsel Istekleri Tatmin Için Gidilebilecek En Masum, En Zararsız Ve En Güzel Yoldur.

Ancak Cinsel Fanteziler Cinsel Uyarılma Sağlamak, Haz Duymak Ve Orgazm Olabilmek Için Zorunlu Olduğunda, Tekrarlayıcı Bir Yapıya Büründüğünde, Sabit Bir Düşünce Veyadavranışa Dönüştüğünde Çeşitli Cinsel Sorunlara Ve Yakın Ilişkilerde Tartışmalara Yol Açabilir, Bu Tedavi Edilmesi Gereken Bir Durumdur.” Dedi.Son Dönemde Kendi Başlarına Seks Oyunları Denerken Hayatını Kaybeden Birçok Ünlü Ismin Olduğunu Belirtendr.Keçe, Geçtiğimiz Yıllarda Bbc Kanalının Ünlü Sunucularından Biri Olan Kristian Digby’nin Masturbasyon Yaparken Kendini Oksijensiz Bırakarak Aldığı Hazzı Arttırmaya Çalışırken Hayatını Kaybettiğini Hatırlattı.Buna Benzer Bir Şekilde Iki Yıl Önce De Ünlü Oyuncu David Carradine De Boynuna Ve Cinsel Organına Ip Bağlı Bir Şekilde Hayatını Kaybetmişti.Tayland Polisi Yaptığı Açıklamada, David Carradine’nın Cesedini Otel Odasında Bulduklarında Plastik Seks Aletinin Bir Ucunun Boynuna Diğerinin Ise Cinsel Organına Bağlı Olduğunu Gördüklerini Söylemişti.David Carradine’ın Ölümle Biten Fantezisinin Tıptaki Karşılığı “oto-erotizm Asfiksi”dir, Yani Daha Çok Zevk Için Ölüm.

Bu Olaylar Belli Bir Yaşın Üstünde, Hayatta Aradığını Bulamayan Insanların Yaptığı Bir Davranıştır.Kendini Kötü Hisseden Bir Kişi, Iyi Hissetmek Için Kendine Bir Yandan Acı Verirken Bir Yandan Mastürbasyon Yapabilir.Birden Çökmüş, Aniden Zengin Olmuş, Aniden Şöhret Olmuş Kişilerde Bu Tip Sapkınlıklara Sık Rastanır.Orgazm Sırasında Beyne Giden Oksijen Azaldığında Daha Güçlü Bir Orgazm Yaşandığı Bir Gerçektir, Ancak O An Tek Başına Ve Hazdan Dolayı Ne Yapacağını Bilemez Bir Haldeyken Kişi Bazı Şeylerin Farkına Varamayabilir Ve Bu Onun Hayatına Da Mal Olabilir.Cinsel Fantezi Yaşarken Birbirini Yaralayan Yada Sakatlanmalara Neden Olan Çiftlerin Sayısı Oldukça Fazladır.Sonrasında Sıkıntı Yaşamamak Için Önlem Almak Gereklidir.”dedi.

Travestiler İle Sekste Bu Hatalardan Kaçının!

Yanlış Ismi Sayıklama Gibi Hatalardan Bahsetmiyoruz.Neredeyse Herkesin Doğru Yada Haklı Olduğunu Düşünüp Yaptığı Hatalar Var.Farkında Olmasanız Da Bu Hatalar, Partnerinizi Sizinle Birlikte Olmaktan Soğutuyor Olabilir.

Işte Dikkat Etmeniz Gereken 6 Seks Hatası!

Kandırıyorsanız…
Bu Iş Sizinle Alakalı Olduğu Kadar Partnerinizle De Alakalı Sakın Unutmayın.Bazı Günler Son Derece Yorgun Olabilir Ve Istemiyor Olabilirsiniz.Fakat Bu Halinizi Saklamaya Çalışmayın, Unutmayın Karşı Taraf Her Şeyi Hisseder.

Adım Atmıyorsanız…
Erkeklerin Ihtiyaçları Vardır Ve Sizi Arzuladıkları Kadar Sizinde Onları Arzuladığınızı Görmek Isterler.Harekete Geçmek Için Uzun Tartışmalar Ve Kavgalar Etmeyin.Ilk Adımı Sizden Görmek Onları Mutlu Edecektir.

Tembelseniz…
Tüm Işi Partnerinize Bırakıyor Ve Sanki Olayın Içinde Yokmuşsunuz Gibi Davranıyorsanız Hatalısınız! Bu Iş Için Partneriniz Kadar Sizin De Çaba Harcamanız Gerekir.

Yenilikçi Değilseniz…
Sürekli Aynı Şeyleri Yapmak Nasıl Hayatta Bir Süre Sonra Sizi Sıkmaya Başlıyorsa, Bu Duygular Yatakta Da Böyledir.Bu Özellikle Travesti Partnerlerin Yaptığı Bir Hatadır.Çünkü Genellikle Erkekler Yeniliklere Açıktır Fakat İstanbul Travestileri Yatakta Yenilikleri Zor Kabullenir.Bu Hataya Düşmeyin!

Istediğinizi Söylemiyorsanız…
Kendinizden Çok Onun Mutlu Olması Için Çalışıyor Olabilirsiniz.Fakat Iş Bu Şekilde Sizin Için Bir Işkenceye Döner.Partneriniz Sizin Isteklerinizi Ve Zevklerinizi De Öğrenmek Yani Sizi Mutlu Etmek Ister.Bu Nedenle Zevk Aldıklarınızı O An Söyleyin.

Korunmuyorsanız…
Insanoğlu Her Daim Zevklerine Yenik Düşmüştür.Fakat Artık Eskisi Gibi Cinsellik Hakkında Bilgiler Kapalı Bir Kutuda Değil.Evet Zevklerinizde Önemli Fakat Öncelik Sağlığınız Olmalı.Dolayısıyla Cinsel Ilişkide Korunmayı Unutmayın!

Bir cevap yazın