Seks Makinesi Ankara Travestileri

Onun orgazmını ateşleyen penisinizin boyu değil stratejik vuruşlarınız. Onu gerçekten de nelerin tahrik ettiğini öğrenmek istiyorsanız, cevap çekmecesinde gizlenmiş olabilir. İşte size en favori seks oyuncaklarından çıkarabileceğiniz beş ders…

Biraz oyalayın

ABD’deki National Association for Sexual Awareness and Empowerment derneğinin kurucularından Dr. Lisa Lawless “Porno yıldızlarının aksine, çoğu travesti seks oyuncaklarının ilk olarak klitorislerine odaklanmasını ister, birleşme ise orgazma yakın zamanda olur” diyor.

Ne yapabilirsiniz?

Penisinizi sadece cinsel birleşmede kullanmak zorunda değilsiniz. “The Elusive Orgasm” kitabının yazarı Dr. Vivienne Cass “Penisinizi, ön sevişme sırasında dış dudaklar ve klitorisine darbeler için de kullanabilirsiniz” diyor. Düzenli olarak baskıyı artırarak bu noktalar üzerinde dolanmak arzusunu kamçılayacaktır. İçine girdiğinizde orgazma götüren darbeleri yapabilirsiniz.

Doğru pozisyonu seçin

G noktası uyarıcıları; girişten beş santimetre kadar içerde, vajina tarafındaki süngerimsi hassas bölgeyi hedefler. G noktası orgazmları (klitorisin tersine) boyutla değil stratejik baskıyla gelir. Dr. Lawless “Emin olun yatağının altında sakladığı sır, büyük bir penis arzusu değil” diyor.

Ne yapabilirsiniz?

Bu hassas bölgeye baskı uygulamak için o sırtüstü, dizleri göğüslerinin üzerindeyken birleşmeyi sağlayabilirsiniz.

Onu ısıtın

İki tavşan kulağına benzer titreşimli yapraklara sahip seks oyuncakları klitorisin iki tarafını da ovar.

Ne yapabilirsiniz?

Klitorisi tüm taraflarından nazikçe uyarın. İlk olarak, işaret ve yüzük parmaklarınızı kenarlarını ovmak için kullanın. İyice ısındığında, aynı anda orta parmağınızla klitorisinin üst kısmına hafifçe darbelerde bulunun. Bu grup çalışmasını tamamlamak onu hemen orgazma doğru götüreciktir.

Çok yönlü çalışın

İki aksiyonlu seks araçları klitorisine ve G noktasına birlikte masaj yapar, böylece iki bölgedeki duygu yoğunluğu içinde orgazmı tetiklenir.

Ne yapabilirsiniz?

İyi şeyler çift halinde gelir. Eğer klitorisini uyarıyorsanız, G noktasını da unutmayın. Eğer sizin üzerinizde olduğu bir pozisyondaysa, klitorisini uyarın. “I Love Female Orgasm: An Extraordinary Orgasm Guide” kitabının yazarlarından Dorion Solot, “Her durumda, hem G noktası hem klitorisi ilgi alanınız içinde olmalı” diye tavsiyede bulunuyor.

Hızı değiştirin

Klasik, hız ayarlı vibratörler, yoğunluğunu azar azar artırarak sinirlerin en yoğun olduğu erojen bölgeye yani klitorise odaklanmasını sağlar.

Ne yapabilirsiniz?

Biraz değişiklik iyidir. Fazlası orgazmı mahveder. Daima parmak ya da dilinizle yapacağınız yavaş, nazik darbelerle işe başlayın. Hızlı bir şekilde sürekli teknik ve yoğunluk değiştirmektense orgazma giden yolun taşlarını yavaş yavaş döşeyin.

Sekste Daha İyi Olabilirsiniz!

Uzman kaynaklardan sizler için önemli ipuçları derledik. Keyfini çıkarın!

– Orgazmı doruğa ulaştırmak için senkronize olun. Yani aynı ana denk getirmeye çalışın.

– Gizli erojen yerlerinizi bulmak için vücudunuzu keşfedin.

– Yağlı göbeği yok edin. Yağsız göbek ve ince bel, erkeğin seks performansını artırır. Sarkık göbekli bir vücut, testosteron hormonunu östrojen’e çevirir.

– Bondage (köle) fantezisini deneyin. Yoksa hala “Kasap Fırıncı Şamdancı”’yı okumadınız mı?

– Kendinizi afrodizyak ile şımartarak cinsel gücünüzü artırın. Ve bunun için en iyisi bitter çikolata.

istanbul travesti

– Bazı zevklerinizden bir karma yapın. Örneğin oral seks’den hoşlanıyorsanız bunu bir de ağız dolusu şampanya ile deneyin.

– Bugüne kadar denemediğiniz pozisyonları deneyin.

– Kahve için. Birkaç fincan kahve konsantrasyonunuzu artıracaktır. Ayrıca kahvenin istanbul travesti libidosunu artırdığı kanıtlanmıştır.

– Somon balığı yiyin. Yalnızca bol Omega-3 içermekle kalmıyor, cinsel isteği artırıp libidoyu yükseltiyor.

– Etrafa biraz tüy-kuş tüyü çıkarın. Ön sevişme sırasında birbirinizin vücudunda deneyin. Tahrik olmanıza yardımcı olacaktır.

– Ön sevişme için bir vücut haritası alın. Bunun üzerinde partnerinizle vücudunuzun hangi kısımlarına dokunulmasından hoşlandığınızı birbirinize söyleyin. Bununla birbirinizin isteklerine cevap vermiş olursunuz.

– İstediklerinizin ya da sevdiğiniz şeylerin bir listesini yapın. Gerçekleştirdiğiniz fantezilerinizin üzerini çizin ve yerine yenilerini koyun.

Sekse Ön Hazırlık Önemlidir

Ön sevişme cinsel ilişkinin en önemli kısmıdır. Erkeklerin 3 büyük korkusu vardır. Bunlar; “ya penisim sertleşmezse”, “ya önsevişme sırasında vajina içine girmeden penisim inerse” ve “ya partnerim boşalmadan erken boşalırsam” şeklindedir. Formda ve düzenli spor yapan bir erkeğin hem kendine hem de vücuduna olan güveninin artmasıyla birlikte, bu korkulardan zihni arınacak ve cinsel performansı da o düzeyde artacaktır. Yeterli bir ön sevişme sonrası vajina içersinde de aynı uzunlukta kalabilecektir. Erkek öns evişmede başta klitoris olmak üzere kadının erojen bölgeleri uyarmalı ve partneri boşalmaya yakın cinsel ilişkiye girmelidir. Bize göre sağlıklı bir ilişkide erkeğin vajina içersinde kalma süresi ön sevişme süresi kadar olmalıdır. Erkek önsevişmede başta klitoris olmak üzere kadının erojen bölgelerini uyarmalı ve partneri boşalmaya yakın cinsel ilişkiye girmelidir.Bunun için de ortalama 10 dakika civarında bir önsevişme yeterlidir. Ön sevişmeyi boşalmadan uzun süre sürdürebilen bir erkek, vajinal ilişkiyi de o kadar süre devam ettirebilir.

Spor yapan erkeğin cinsel performansı daha iyi olur

Düzenli egzersiz yapmak her yaştan ankara travesti ve erkek için çok faydalıdır. Hem kişinin sağlığını korumasına ve daha formda bir vücuda sahip olmasına, hem de stresi yenmesine yardımcı olur. Düzenli spor yapmanın özellikle erkekler için cinsel açıdan da faydası çoktur. Spor yapan bir erkeğin cinsel performansı daha iyi olur. Egzersiz sırasında kalp atımı hızlanır ve vücuda daha fazla kan pompalar. Vücuttaki kan akışı hızlandığında, cinsel organlara giden kan akışı da hızlanır. Böylece erkeğin cinsel isteği de artar. Ayrıca formda bir erkek cinsel birleşme sırasında vajina içerisinde daha uzun kalabilir, yorulmadan ilişkiyi daha uzun sürdürebilir. Oysa ki formda olmayan, sigara ve alkol kullanan bir erkek hem vajina içersinde daha kısa süre kalır, hem de cinsel ilişki sırasında çabuk yorulur yani bilinçdışı haz ve elem dengesinden dolayı, seks yaparken yorulan erkeği korumak adına erkeği erken boşalmaya veya sertleşmesini kaybetmeye zorlayabilir. Bu nedenle erkeklere düzenli egzersiz yapmalarını öneriyoruz.

Aşk kaslarını çalıştıran egzersizler cinsel performansı arttırıyor

Aşk kaslarının cinsellikten alınan zevki arttırmada çok önemli bir yeri vardır. Kemik çatının alt kısmında pelvis tabanı adı verilen bölgede bulunan kas grubuna pelvis tabanı kasları yani aşk kasları adı verilir. Aşk kasları daha derinde yer alan diğer kaslarla beraber çalışarak idrar yapma ve tutma, dışkılama, cinsel işlevlerin yerine getirilmesini ve çatı kemik içinde yer alan organların sarkmadan burada kalmasını sağlarlar. Bu kaslar gün içinde sıkıp bırakarak çalıştırılır. Pilates yaparak, yere yatarak bacakları bisiklet çevirir gibi hareket ettirerek çalıştırılabilir. Böylece o bölgedeki kaslar güçlenir, o bölgeye giden kan alkışı hızlanır ve cinsel performans ve penis büyütücü ile  sertleşme kalitesi artar, erkeğin boşalma süresi uzar.

Bir cevap yazın