İzmir Travestileri

Travestilerin yoğun olarak yer aldığı bir Alsancak var ve gerçekten eğlenceli bir sokak olduğunu düşünüyorum. İzmir’e geldiyseniz eğer zaten bu sokağı bir kez olsun görmüşsünüzdür çünkü çok işlek bir bölgede ve Kordon’a inmek için de buradan geçiyorsunuz. Attıkları laflar, yaptıkları şakalar derken sizler de sokağın büyüsüne kapılıyor ve bir anda kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. İzmir travesti tercihleriniz için bu sokak sizlere çok fazlasını sunuyor ve aslında bütün travestiler de o sokakta yer alıyor. Eğer ben daha farklı bir yöntem tercih etmek istiyorum diyorsanız da tek yapmanız gereken şey online dünya üzerinden hareket etmek ve yola çıkmak olacaktır.

 

İzmir travesti sitelerinin sayısı da her geçen gün artıyor ve bilgisayar başında vakit geçiren çok sayıda insanın da ilgisini çeken siteler olduğunu belirtmek gerekiyor. Sizler de bu sitelerden yardım alabilir ve en azından onların fotoğrafları üzerinden daha detaylı bir şekilde yorumlamalarınızı yapabilirsiniz. Escort bayanlarda olduğu gibi bu özel insanlarda da çalışma şekli benzer bir hal almış durumda ve eğer çevrenizde bu insanlar ile birlikte olanlar varsa sizler de yorumlarını alabilirsiniz. Mutsuz olan ya da memnun kalmayan olacağını düşünmüyorum çünkü işini bilen insanlardır ve bir erkeği yatakta tutmayı, onu anlık mutlu etmeyi de çok iyi biliyorlar. Güzel bir deneyim yaşayacağınıza emin olabilirsiniz arkadaşlar.

 

Travestiler hakkında düşündükleriniz ve aslında bildiklerinizin büyük bir kısmı yalnızca ön yargıdan ibaret ve bu ön yargılar yüzünden büyük bir kısmınız da onlardan uzak durmayı tercih ediyor. Cinsel tercihlerinizi farklı bir şekilde yapmak sizleri neden korkutuyor bunu anlamış değilim! Kadınlardan hoşlanıyor olabilirsiniz ancak cinsellik gerçekten ucu bucağı olmayan bir okyanus gibi ve emin olun sonsuz bir döngüdür. Bu döngüye dahil olmak adına biraz da cesur davranmanız gerekiyor ve farklı şeyleri denemeniz de sizlerin lehine olacaktır. Travestiler ile başlayabilirsiniz ve emin olun güzel bir gece için en güzel ve en doğru tercihlerden bir tanesi olacaktır.

 

Farklı oldukları doğrudur ancak bu farklılık onları toplumdan uzaklaştırmamalı. Erkekler için cesaret gerektiren bir deneyim olacaktır ve büyük ihtimal arkadaşlarınıza bahsettiğinizde tepki de görebilirsini ancak az önce de söylediğimiz gibi biraz cesur olmak gerekiyor ve farklı olanı denemek gerekiyor. Bir kez tadını aldığınızda sizler de sürekli onlarla takılmak isteyeceksiniz çünkü çok daha farklı bir birliktelik sunuyorlar ve kendinizi özel hissetmenize de yardımcı oluyorlar. Erkek olduklarını düşünmeyin çünkü yatağa girdiğinizde gerçek bir kadından hiçbir farkları olmadığını sizler de göreceksiniz ve sizleri en iyi şekilde tatmin ettiklerinde de düşünceleriniz değişecektir. Daha fazla bilgi almak için siteler üzerinden yardım alabilir ve araştırmalarınızı yapabilirsiniz, bu sayede ön yargılarınızdan da kurtulabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın