İstanbul Travestileri İle İlişkiyi Tekrar Canlandırmanın Yolları

Birbirini Görmeye Alışmış Iki Kişinin, Birbirini Uzun Süredir Tanıyan Iki Tenin Seks Hayatının Bittiğine Inanıyorsanız Fena Halde Yanılıyorsunuz.Eğer Kendinize Güvenir Ve Biraz Hayal Gücünüzü Çalıştırırsanız Sizi Karşılıklı Baştan Çıkacağınız Eğlenceli Saatler Bekliyor Demektir.

Dikkat Etmeniz Gereken, Kocanızı Baştan Çıkarırken Sizin De Baştan Çıkmanız.Yoksa Sadece Onun Isteklerini Yerine Getirmeye Çalışan Kurmalı Oyuncağa Dönersiniz Ve Uzun Vadede Kocasını Baştan Çıkarabilen Ama Kendisi Hiç Mutlu Olamayan Bir Travesti Olur Çıkarsınız.

Kısık ışık Iyidir
Kısık ışık Defoları Örter.Hem Göstermek Istemediklerinizi Size Saklar, Hem De Görmek Istemediklerinizi Size Göstermez.Hayal Gücünü Çalıştırmayada Yardımcı Olur.

Gözlerini Bağlayın
Sadece Görsel Uyarıcılarla Baştan Çıkılmaz.Hayal Gücü Yada Imajinasyon Her Şeydir.Gözlerini Bağlayın Ve Ona Sorular Sorun.Birkaç Örnek: “şu Anda Üzerimde Ne Var?” “ne Renk?” “dokusu Nasıl?” “onlara Dokunmak Ister Mısin?”

Dokunun
Harekete Geçen Hayal Gücünün Ilk Tamamlayıcısı Dokunuşlardır.Parmaklarınızın Uçlarını, Tırnaklarınızı Hissettirecek Biçimde Vücudunda Gezdirin.Eğer Bu Keyif Uzun Sürsün Istiyorsanız, Bacak Içlerini Ve Karnını En Sona Bırakın.Onun Ellerini De Kendi Bedeninizde Gezdirin.Ancak Bu Süreci Tamamen Siz Yönetmelisiniz.Aksi Halde Erkeğin Dokunuşları Hoyratlaşabilir.Siz Onu Kendiniz Için Baştan Çıkarmak Istiyorsunuz, Hemen Boşalmasını Değil.

Mahrem Kokunuzu Ona Duyurun
Yeryüzünde Dişilik Kokusuna Karşı Koyacak Bir Erkek Yoktur.Kulaklarınızın Arkasına Kendi Kokunuzu Sürün.

Kısık Sesle Ve Yavaş Konuşun
Normal Sesiniz, Hızlı Konuşma Gündelik Yaşamın Sesidir Ve Bir Koşturmacayı Hatırlatır.Kısık Ses Ve Biraz Yavaşlamak Mahremiyete Vurgudur.

Onu Övün
Aslında Ne Düşündüğünüzün Bir Önemi Yok.Bedenini, Performansını, Size Nasıl Keyif Verdiğini Anlatarak Onu Övün.

Ne Istediğini Sorun
Muhtemelen O Zaten Size Neler Istediğini Söylemiştir.Ama Yine De Sormanız Onun Gururunu Okşayacaktır.Burada Önemli Olan Onun Istediklerinin Sizin Için Dayanılmaz, Katlanılmaz Olmamasıdır.Bu Tür Bir Durumda “tamam… Ama Önce…” Deyin Ve Yukarıda Sıraladığımız Maddelerden Birini Harekete Geçirin.

Erkeklerin Baştan Çıkaracak Travesti Rolleri

Kostümler Ve Fantezilerle Cinsel Hayatlarını Renklendiren Çiftlerin Çok Daha Fazla Zevk Aldığı Biliniyor.Üstelik Oldukça Eğlenceli Ve Hayal Gücünüzü De Geliştiriyor.Denemeye Değmez Mı?

Pin-up Kızı

Pin-up Kızları Erkekleri Çılgına Çeviren En Popüler Görünümler Arasında Yer Alıyor.Tek Ihtiyacınız Olan Sevdiğiniz Bir Pin-up Ikonunu Seçmek Olacak; Marilyn Monroe, Jane Russell Yada Rita Hayworth Gibi… Sonrasında Yapacağınız Şey Ise Kostüm Ve Makyajınız Ile Onun Stiline Mümkün Olduğunca Çok Yaklaşmak.Bu Göz Kamaştırıcı Eski Travestilerin Görünümüne Ulaşmak Için Internet Üzerinden Pek Çok Örnek Makyaj Ve Saç Videosuna Da Ulaşmanız Mümkün.

Okullu

Bir Diğer Seksi Ikonik Görünüm Ise Yaramaz Okul Kızı… Bu Görünümü Elde Etmeniz Için Gerekli Olanlar Ise Ekoseli Mıni Bir Etek, Diz Altı Yada Siz Üstü Çorap Ve Loafer Ayakkabılar.Son Olarak Masumiyet Yada Şımarıklık Derecenizi Seçin; Komşu Kızı Britney Spears Mı Olacaksınız Yoksa Daha Basit Tavırlar Takınan Maria Brinks Mı?

‘Nerd’ Sever Mısiniz?

Fantastik Bir Karaktere Dönüşmek Için Çizgi Roman Manyaklarının Buluştuğu Festivallere Katılmanıza Gerek Yok.Bir Çizgi Kahraman Yada Bir Süper Kahraman, Sınırsız Yaratıcılığınızı Da Kullanabilirsiniz.Elbette Erkek Arkadaşınızın Tercih Ettiği Bir Isim Varsa, Onu Zaten Biliyorsunuzdur.

Itaatkâr

Betty Page Hayranları Bilir.Ünlü Stil Ikonu Iç Çamaşırları Içinde Itaatkar Bir Şekilde Fotoğraflanmıştı.Erkekler Bu Stile Bayılıyor.

Biraz Betty Page, Biraz Fransız Hizmetçi.Daha Da Eğlenceli Olmasını Istiyorsanız, Bırakın Sizi O Giydirsin.

Seksi Kütüphane Kızı

Herkesin Bu Görünüme Dair Farklı Versiyon Ve Yorumu Olsa Da Seksi Kütüphane Kızı Bir Külttür.Olmazsa Olmaz Aksesuar Ise Siyah Kemik Çerçeveli Gözlüklerdir, Hatta Tüm Görünümün Kilit Noktası Budur.Bir Erkeğin Kanını Kaynatmaya Garanti Gösterilecek Görünümdür.

Dominant

Ipleri Elinize Alın! Cinsel Olarak Agresif Ve Güçlü İstanbul Travestileri Erkeklerin Durup Dikkat Kesilmesine Sebep Olur.Görünümünüzü Destekleyecek Kostümlere Gelince Lateks, Deri, Dantel Yada Hepsinin Bir Kombinasyonu Olabilir.Iddialı Bir Makyaj, Ince Topuklu Ve Bağcıklı Yüksek Botları Unutmayın…

Gotik

Gotik Travestilerin Erkekler Üzerindeki Etkisine Inanamazsınız.Öyleyse Geçici Dövmeler Ve Peruklarla Birleşen Steam Punk Kostümlerin De Yardımı Ile Deneyin Ve Görün…

 

Bir cevap yazın