Eski Travesti Partnerinizin Hayatınıza Kattıkları

Eski de kalan travesti partnerler genellikle pek  iyi hatırlanmaz. Ama yaşadığımız her şeyde olduğu gibi birlikteliklerimiz de bize öğretilen çok şey var. Hatta çok mutlu olacağınız yeni bir ilişkiniz bile onların sayesinde olabilir.

Güzel anılarımız oldu
İlişkiniz kötü bitmiş olsa bile, birlikte güzel anlar yaşadığınızı da unutmayın. Ayrılığın ilk günlerinde bunları fark etmeniz pek mümkün değil, ama yıllar sonra anılarınızı gülümseyerek hatırlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Beraber izlediğiniz filmler, gittiğiniz yerler, dinlediğiniz müzikler ilk başta size sadece acı verse de zamanla güzel birer anıya dönüşecekler.

Yalnızlığın değerini anladım
Eğer sıkıntılı bir ilişkiden çıktıysanız veya zorlu bir ayrılık süreci yaşadıysanız, yalnızlığınızın değerini anlamış olabilirsiniz. Sürekli tartışmaların yaşandığı bir ilişkiden sonra kendinizi biraz dinleyerek ve yalnız kalarak, kendi iç huzurunuzu yeniden yakalayabilirsiniz. Böylece mutluluğun ve huzurun sadece size bağlı olduğunu da anlayacaksınız.

Yeni şeyler öğrendim
İstanbul travestileri çok farklı karakterlere sahip olduğunu için ayrıldıysanız, bu aslında birçok yeni şey öğrendiğiniz anlamına da gelir. Tek başınıza asla gitmeyeceğiniz yerlere onunla birlikte gittiniz, daha önce denemeyi bile düşünmediğiniz birçok şeyi birlikte denediniz. Böylece yeni hobiler ve yetenekler de kazandınız. Bu öğrendikleriniz günün birinde, hiç ummadığınız bir anda işinize yarayabilir. Böyle olmasa bile sizden çok farklı bir insanın hayat görüşüyle ilgili çok şey öğrendiniz.

Beni olgunlaştırdı
Her biten ilişkinin ardından aradığınızın ne olduğunu daha iyi anlarsınız, kendinize doğru yeni bir yolculuğa başlarsınız ve hatalarınızı fark edersiniz. Bunların sonucunda beklentilerinin farkında olan daha olgun bir bireye dönüşürsünüz. Geçmişe dönüp baktığınızda biten her ilişkinin ardından ne kadar değiştiğinizi ve bu değişimin sizi nasıl büyüttüğünü fark edebilirsiniz.

Gerçekleri görebiliyorum
Zaman zaman bir ilişkinin yürümesi için sadece aşkın yeterli olduğunu düşünebiliriz. Ancak maalesef gerçek böyle değil. Biten ilişkinize baktığınızda eski travesti partnerinizle birbirinizi ne kadar sevmiş olursanız olun, ilişkinizin önündeki engelleri aşamadığınızı anlayacaksınız. Yeni ilişkinizi hayal dünyasında değil de gerçek dünyada yaşamanız için biraz geçmişe dönmeniz ve dersler çıkarmanız gerekiyor. Bu gerçeklik ilk başta sizi üzse de daha sonraki ilişkilerinizin daha sağlam temellere dayanması için önemli.

Ne aradığımı biliyorum
Eski sevgiliniz, nelerden hoşlanmadığınızı fark etmenizi sağlar. Eskiden kariyerine odaklanan erkekleri çekici buluyordunuz belki de, ancak şimdi tek isteğinizin sizinle daha çok vakit geçiren bir erkek olduğunu biliyorsunuz. Ya da ayrılık sebeplerinize şöyle bir göz atın. Bu ayrılıkta onun hangi özelliklerinin etkili olduğunu fark edebiliyor musunuz? Yeni ilişkinizde bu özelliklere sahip bir erkek ister misiniz? Elbette hayır. Şu an ne aradığınızı biliyorsanız, bunda eski travesti sevgilinizin rolü büyük.

Ayrılık sinyallerini görebiliyorum
Eski sevgilinizle kötü bir ayrılık yaşamış olabilirsiniz. Belki bir yalancıydı ya da sizi aldattı ve maalesef siz bunu uzun süre fark edemediniz. Belki de aşkı bitmişti ancak siz görmezden geldiniz. Ama bu ayrılıktan sonra yaşayacağınız yeni ilişkilerde bu işaretleri fark etmemeniz mümkün değil. Erkeklerin bu konulardaki tavırları genellikle benzer oluyor. Yeni ilişkinizde bu işaretlerden birini gördüğünüzde ilişkinizi bitirip, sizi hak etmeyen biriyle vakit kaybetmeyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın