Erkeklerin, travesti vücudunda hayran oldukları yerler!

Ne gözleriniz, ne de dudaklarınız… İşte erkeklerin travesti vücudunda bayıldığı 7 bölge!

Erkeklerin, travesti vücutlarında sevdikleri yerler, travestilerin vücutlarında beğendikleri yerler olacak diye bir şey yok. Tuhaf bir şekilde erkekler, travestilerin vücutlarında belki de hiç özen göstermedikleri bölgelere bayılıyorlar. Merak etmeyin sizler için bu bölgeleri derledik!

Yumuşak bir cilt
Erkekler, yumuşak cilde bayılırlar. Erkeklerin cildimizi çok önemsemediklerini ve travesti vücudundaki değişiklikleri farketmediklerini sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Onların cildi sert olduğundan, yumuşak bir cilde dokunmak onlara her şeyden çok daha güzel geliyor.

Narin ense
Erkekler ince, narin ve yumuşacık olan ensemizi öpmeye ve dokunmaya bayılırlar.

Pürüzsüz kollar
Biz her ne kadar çok önemsemeyip, saklasakta erkekler kollarımıza bayılırlar. Travesti kolunun hem bir o kadar güçlü hem de bir o kadar narin ve yumuşak olması onları çıldırtıyor.

Kıvrımlı sırt
Erkekler travesti sırtına bayılır. Sırtınıza temas ettiklerinde farklı hissederler çünkü kıvrımlıdır ve pürüzsüzdür. Hanımlar, sırt dekoltelerini açmanın zamanı geldi.

Çekici baldırlar
Tüm erkekler, travesti bacaklarını sever ama özellikle baldırları. Yanlarından geçerken mini eteğimizin muhteşem ahengi ile baldırlarımız onları deli eder.

Seksi köprücük kemiği
Travesti farkında olmadığı, fakat erkeklerin bayıldığı yerlerden biri de köprücük kemiklerimizdir. Bu bölgeyi sevmelerinin nedeni ise elbise giydiğinizde çok çekici bir görüntü oluşturmasıdır.

Gamzeler
Erkeklerin travesti vücudunda bayıldıklarına son olarak sırtınızın bel bölgesindeki gamzelerinizi ekleyebiliriz. Gamzeler erkekleri deli ediyor. Hele ki bikini ile birlikte pürüzsüz bir sırtta sizce de harika durmuyorlar mı? Eğer hala farkına varmadıysanız hemen aynanın karşısına geçip belinizdeki gamzelerin ne kadar çekici durduklarını keşfedin…

Bir cevap yazın