Erkeklerin Hoşlanmadığı Ankara Travesti Özellikleri

Erkeklerin birçoğuna sorduk ve travesti partnerlerinin sevmedikleri özellikleri bu yazı da toplamaya karar verdik. Evet travestiler bu yazıyı okuyup erkeklerin ne istediklerini daha iyi anlayıp buna uygun hareket edebilirler. İşte erkeklerin travestilerde sevmedikleri davranışlar…

Sadakatsiz Travesti
Buna hiçbir insan dayanamaz. Fakat burada ‘sadakat’ kavramını incelememiz gerekiyor. Erkekler yersiz samimiyetten, sürekli arayan erkek arkadaşlardan da hoşlanmazlar. Kendi pozisyonları için ‘yedek’lerin olduğunu düşünmek istemezler. Arkadaşlarımdan vazgeçemem diyorsanız, karşınıza çıkan erkeğin çok anlayışlı olmasını umarız.

Dağınık ve Bakımsız Travesti
Canınız o gün uzun uzun süslenmek istemese bile, saçlarınız temiz, yüzünüz canlı görünmeli. Kıyafetleriniz uyumsuz ve alakasız olmamalı. Ve en önemlisi -bu sizin evlenilebilecek bir insan olduğunuz sinyalini verir: Eviniz düzenli olmalı. Bir atkuyruğu, bir rimel ve hafif bir allıkla durumu kamufle edebilirsiniz.

Sabırsız Travesti
Bu sadece onu beklemekle ilgili değildir. Hayattaki beklentilerin gerçekleşmesi için gerekli sürenin geçmesine de dayanabilmektir. Buna evlenme teklifi de dahil.

Erkek Şakaları Yapan Travesti
O sizin kankanız değil, sevgiliniz!
Onunla erkek arkadaşlarıyla olduğu gibi konuşmayın. Sizi daima ‘peri prenses’ olarak görmek istiyor. Ağzınızdan çıkan en ufak kaba sözcük büyüyü bitirebilir.Zaten ‘cins-i latif’ denen travestinin zarif olması gerekmez mi?

Hayatını Sevmeyen Travesti
Sorunlu travestilerle biz bile arkadaş olmak istemezken, onların bize aşık olmasını nasıl bekleyebiliriz?
Sürekli somurtmanız onun da enerjisini alacaktır. Dolayısıyla sizden kaçmak isteyecektir. Erkekler sıkıntıya gelemez. Hayatlarını kolaylaştıran şeylerin peşinden giderler. Bu yüzden teknoloji severler.

Kolay Sinirlenen Travesti
Her şey ters gittiğinde de yüzünüzün gülmesini isterler. Hayata karşı özgüveniniz varsa, o da size güvenecektir. Onunla sıkıntılarınızı paylaşmanızda elbette yanlış bir şey yok. Fakat gün içinde ters giden olayların acısını ondan çıkarırsanız, bu yanlış olur! Sinirlenmek yerine, soru sormayı ve anlaşmayı deneyin

Koltuktan Kalkmayan Travesti
Koltuğa yapışıp kalırsanız, bekarlığa da yapışıp kalırsınız!
Erkekler televizyonun karşısında kanepe keyfi yapmayı çok severler. Fakat kendi kendine plan yapabilen ve onu bu planlara dahil edebilen ankara travestileri daha çok severler. Her şeyi sormadan kendi karar verebilen ve onu uygulayabilen travesti baskındır.

Sakın çaktırmayın, onlar kendilerini ‘taş fırın erkeği’ diye tanıtmaya devam etsin. Aslında idare edilmeyi ve harekete geçirilmeyi seviyorlar.

Yalancı Travesti
Buna kredi kartı borcunuz, o adamla tanışma hikayeniz, kilonuz da dahildir!
Kendileri ‘profesyonel yalan’ konusunda pek başarılı olamadığı için bu onların zayıf noktasıdır. Söylediğiniz her şeye inanabilmek isterler. Her ayrıntının doğru olduğunu bilmek zorundadırlar ve yalan söylerseniz bunu kolay kolay anlayamazlar. Bu yüzden dürüst olmanıza ‘muhtaç’tırlar.

Travestiler Bunlara Dikkat Ederek Hatalarınızı Telafi Edin!

Birbirinden tamamen farklı iki insanın uzun yıllar birarada kalması ise, neredeyse mucizedir.

Doğayla bütünleşin
Doğayla bütünleşmek hem kendinize hem ilişkinize iyi gelir.

Eğlenin
İyi bir çift her şeyden önce iyi bir arkadaştır, unutmayın.

Yardımcı olun
Birbirine her konuda yardımcı olan çiftlerin çok daha mutlu oldukları bir gerçek.

Bakımlı olun
Bakımlı olmak, travesti ve erkeğin en önemli görevlerinden biri olmalı…

Yalan söylemeyin
Yalan, bir ilişkiye atılacak en büyük darbedir.

Kendinize vakit ayırın
Baş başa kalıp gideceğiniz yerler, ilişkinizi besler.

Kavga etmekten korkmayın
Kavga edince depresyona girmenize gerek yok. İnsanlar arada tartışabilir. Önemli olan tadını kaçırmamak.

Romantizmi yaşatın
Biz artık yıllandık, bizden artık geçti demeyin. Her ilişkinin tazelenmeye ihtiyacı vardır.

Evlilik aşkı öldürür
Evet öldürür! Bunun aksini iddia eden yalan söylüyordur. Ama bu evliliği kötü bir şey yapmaz tabii. Aşk zaten gelip geçici bir yanılsama değil de nedir?

 

Bir cevap yazın