Dudak Dolgusu Yaptıracak Ankara Travestileri Dikkat!

Dolgu yöntemi, dudaklarında da yıllara meydan okumak isteyenlerin tercih ettiği yollardan biri.

“Daha güzel olmak için yüzünüzde toptan bir değişiklik yapmanıza gerek yok” sloganıyla yola çıkan yeni dolgu malzemesi, dudak kontörünü oluşturma, şekillendirme, hacimlendirme ve yeniden dolgunluk kazandırma amacıyla üretildi. Beş farklı dudak şekli üzerinde uzun süren araştırmalar gerçekleştiren Allergan firması, keşfettiği Vycross teknolojisi ile hazırladığı yeni dudak dolgusunu; kalp, elma, elips, şerit, yay şeklindeki dudak sahiplerinde uyguladı. Farklı dudak şekillerinde doğal ve kalıcı bir görünüm elde eden ürün, ileri yaştaki ankara travestileri de ‘yeniden canlanma’ gençlerde ise ‘iyileştirme’ amaçlı kullanılıyor.

Birçok dolgu uygulamalarında kullanıcıların en büyük çekincesi, yanlış uygulama sonucu “ördek dudak” diye tabir edilen sonuç ile karşı karşıya kalmak. Bu durum, travesti de doğal olmayan ve mimiklerini kullanmasını etkileyen bir sonuç yaratabiliyor. Clinical Cosmetic and Investigational Dermatology’nin yaptığı araştırmaya göre, yeni dudak dolgusu, yaş ilerledikçe dudak ve ağız bölgelerinde oluşan yaşlanma etkilerini hedef alıyor. Derin kırışıklıklar, dudak kenarlarındaki deformasyon ve dudak bölgesinin dolgunluğunu kaybetmesi ortadan kaldırılabiliyor.

Uzmanlar, yüze doğal görünüm kazandırarak elastikiyet veren hyalüronik asit ile desteklenen ürünün, tek uygulama sonucu 9 ile 12 ay kalıcılık sağlayabildiğini belirtiyor.

Ivana Sert’in Cilt Bakım Sırları

Cilt bakımından, vücut bakımına, makyajdan, saçlarına kadar her konuda merak ettiğiniz İvana Sert’in bilinmeyen sırlarını öğrenerek, kendinize ilham alabilirsiniz.

Hayallerini gerçekleştirmek için, bir güzellik yarışmasına başvuran ve bu vesileyle Türkiye’ye gelen İvana Sert, belki güzellik kraliçesi olamadı; fakat sonrasında attığı akıllı adımlarla adından söz ettirmeye başladı ve ikon olma yolunda ilerledi.

İvana Sert Türkiye’de evlilik yaparak bir çocuk sahibi oldu. Doğum yapmış bir kadın olmasına rağmen formundan ve güzelliğinden hiçbir şey kaybetmedi. Fit vücudu, kusursuz görünen cildi, dolgun saçları ve stiliyle her zaman yenilikçi oldu.

İvana Sert’in bilinmeyen ve etkili güzellik sırlarını öğrenip, siz de kendinizde uygulamaya hazır olun

İvana Sert, sürekli ekran önünde olduğu için her gün çok fazla makyaj yapıyor. Bu nedenle cildi kızarıyormuş. Sert, her akşam makyajını iyice temizledikten sonra, yüzünü dinlendirmek ve onarmak için Bepanthen merhem kullanıyormuş. Siz de her gün yatmadan önce cildinizi temizleyip, uygun tipte bir nemlendirici ile bakım yapabilirsiniz. Bu sayede siz uyurken, cildiniz kendisini yenilemiş olacaktır.

Ayrıca cildine düzenli olarak bakım yaptıran Sert, bu sayede cildinin tazelenmesini ve yenilenmesini sağlıyormuş. İvana Sert’in cildine Sırbistan’dan gelen kendi doktoru, özel peelingler uyguluyormuş. Genel olarak da cilt bakımında, yine doktorunun özel olarak hazırladığı kremleri ve tonikleri kullanıyormuş.

Cildinize haftada bir ya da çok ihtiyacınız varsa iki kez, cilt bakımı yapabilirsiniz. Cildinizin ihtiyacı olan türde bir peeling uygulayabilirsiniz. Özellikle peeling sonrasında cildinizi nemlendirmeyi unutmamalısınız.

Yağlı bir cilt tipine sahip olan İvana Sert, cildinin fazla yağ salgılamaması için yediklerine de dikkat ediyormuş. Yağlı cildiyle uyumlu ürünleri kullanmayı tercih ediyormuş. Özellikle, cildi çok parladığı için pudrasını sürekli yanında taşıyıp arada rötuş yapıyormuş.

Bu sayede cildinin parlak görünmesini ve makyajının akmasını önlüyormuş. Ayrıca ciltten yağı emen kozmetik kâğıtları da ara sıra kullanıyormuş.

Sizin de cildiniz yağlıysa; cilt bakım ürünlerinizi buna uygun seçip, cildinizi kontrol altına alabilirsiniz. Makyaj ürünlerinizi seçerken de yine bu durumu göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır.

İvana Sert, cildinin esnekliğini korumak için gün içinde bol miktarda sıvı tüketiyormuş. Böylece vücudundaki toksinleri atıp, daha canlı ve genç bir cilde sahip oluyormuş.

Cildin esnekliğini ve doğal nemini korumasını istiyorsanız; siz de her gün düzenli olarak belirli miktarda sıvı tüketmelisiniz.

Bir cevap yazın