Cinsel Hayatınızı Travesti Partnerinizle Nasıl Renklendirebilirsiniz?

Kışkırtıcı Heyecanlar, Yaramazlıklar Ve Merak Uyandıran Yenilikler Varsa, Cinsellik Inanılmaz Keyifli Bir Eyleme Dönüşebiliyor.

Hayal Gücünüzü Geliştirin

Uzun Süreli Ilişkilerde Ilk Günkü Heyecanı Ve Keşfetme Güdüsünü Canlı Tutabilmek Için Kafanızda Birlikte Paylaştığınız Güzel Anları Canlandırmanız Gerekiyor.Hafızanızı Kurcalayıp Bu Anları Yeniden Yaşamak Duygusal Olarak Ona Kendinizi Daha Yakın Hissetmenizi Sağlar.Diğer Taraftan Fiziksel Olarak Da Onunla Bir Şeyler Paylaşma Isteğiniz Ilk Günkü Seviyesine Döndürür.Hayal Gücünün Yanında Oyunculuğunuzu Da Geliştirin Ve Espri Yeteneğinizle Kendi Sınırlarınızı Aşın.

Her Şeyi Konuşun

Partnerinizi Zihin Yada Vücut Dili Okuyucu Sanmak Büyük Bir Hatadır.Ona Isteklerinizi Söylemeniz Ve Nasıl Yapması Gerektiklerini Göstermeniz Gerekiyor.Eğer Eşinizle Bu Konuları Konuşmaya Alışkın Değilseniz, Yavaş Yavaş Bu Konuları Konuşmaya Adım Atmanız Gerekiyor: “böyle Daha Iyi Hissediyorum” Yada”’bu Sandığın Kadar Iyi Gelmiyor” Şeklinde Partnerinizin Anlamasına Yardımcı Olabilirsiniz.Böylece Partnerinizin Nasıl Hissettiğini, Neyin Iyi Neyin Kötü Geldiğini Sürekli Olarak Konuşmanıza Gerek Kalmayacaktır.Bu Sırada Onun Konuşmasına Izin Vermeli, Siz De Dikkatli Bir Şekilde Gözlem Yapmalısınız.

Mekân Ve Kokular Önemli

Çiftin Karşılıklı Olarak Daha Çok Zevk Almasının Temel Alındığı Aşk Oyunlarında Mekân Çok Önemlidir.Bulunduğunuz Mekânın ışık, Ses, Dokunma Ve Diğer Duygu Yüklü Ayrıntıları Zevk Vermeye Yönelik Olmalıdır.

Aşkın Rengi Kırmızıdır.Ateş Ve Kanın Rengi Kırmızı Kesinlikle Travestiler İle Seksi Çağrıştıracaktır.Yatağınıza Koyacağınız Kırmızı Bir Yastık Yada Yatağa Gelişi Güzel Serilmiş Kırmızı Bir Örtünün Tahrik Edici Tonu Sizi Hemen Harekete Geçirecektir.Kontrol Artık Sizin!Partnerinizi Karşılaştığı Ortama Hazırlamak Ve Daha Kolay Adapte Olmasını Sağlamak Için Şehvetli Bir Koku Mekânın Bir Parçası Olabilir.Gül Yada Sandal Ağacının Afrodizyak Etkisine Sahip Olduğunu Biliyor Muydunuz? Aromaterapiyardımıyla Cinsel Hayatınıza Hoş Kokular Yayabilirsiniz.

Dokunma Sanatını Keşfedin

Dokunma Sanatını Keşfetmek Aranızdaki Engelleri Ortadan Kaldırır Ve Size Bir Ilişki Içinde Her Şeyi Yapma Özgürlüğünü Hatırlatır.Cinsellik Herkes Için Biraz Muzipse Iyidir, Özellikle De Niyeti Zevk Yaşamak Olanlar Için.Ayrıca Birbirinizi Hoşnut Edebileceğiniz Karşılıklı Mastürbasyon Aşk Hayatınızın Önemli Bir Parçası Olabilir.Böylece Partnerinizden Küçük Hileler Öğrenebilirsiniz.Kendi Uyarılmanızı Partnerinizin Gözlerinde Izlemenin, Bu Zevki Tatmanın Ve Karşılıklı Boşalmanın Hazzı Bir Başkadır.

Erotik Masaj Yapın

Küvetinizi Sıcak Suyla Doldurup, Partnerinizle Birlikte Banyo Yapmanız Size Hoş Duygular Yaşatabilir.Daha Sonra Partnerinizden Yatağa Yüzüstü Uzanmasını Söyleyin.Ama Neler Olacağından Asla Bahsetmeyin.

Bebe Yağını Ellerinize Bir Mıktar Dökün Ve Yavaşça Onun Vücudunun En Hassas Bölgelerine Dokunun.Kulağına, Ellerinizi Vücudunun En Zevk Aldığı Bölgelerine Götürmesini Fısıldayın Ve Daha Sonra Gösterdiği Bölgeleri Hafifçe Okşayın.Ardından Elleriniz Yavaşça Vücudunda Gezerken Ufak Aşk Oyunlarına Başlamanız Aklını Başından Alacaktır.Çünkü Cinsellik; Rahatlamış Ve Gevşemiş Bir Halde, Sevişmenin Ve Dokunmanın Verdiği Hazza Odaklanarak, Haz Alıp Haz Verebilme, Ruhu Ve Bedeni Paylaşabilme, Ne Olursa Olmalıdır Bir Şekilde Boşalabilme Bilim Ve Sanatıdır.

Bu Sanatın Icrası Sırasında Hem Zevk Alınmış Hem Hisler Sınanmış Hem De Bedensel Tepkimeler Öğrenilmiş Olur.Bu Şekilde Doruğa Ulaşmak Mümkündür.Unutmayın Aşk, Şehvetin Şefkatle Buluşmasıdır.Bu Nedenle “sevişmek Her Zaman, Travesti İle Seks Zaman Zaman!” Mantığını Hayata Geçirmek Aşk Hayatınızın Monotonlaşmasını Ve Aldatmaları Önleyecektir.

Bir cevap yazın