Burcunuz İle Travesti Partneriniz Arasındaki Uyum

Uyumlu burçlara sahip travestiler ile mutlu ve uzun soluklu ilişki yaşama şansınız çok daha yüksek!

Cinsel uyum
Cinsel hayatınızda da daha fazla tatmin sizi bekliyor. Neden mi? Çünkü yukarıdaki saydıklarımıza paralel olarak, sizi olumlu ya da olumsuz yönlerinizle daha iyi anlayabilen biri, cinsel yönden zevklerinizi veya hoşunuza gitmeyecek yanları da ayırt edebilir. Mesela ”balık” ile ”boğa” burcu tutkulu kimseler oldukları için cinsel olarak da gayet iyi anlaşabilir ve aşkı da uzun vadeye taşıyabilirler.

Görmeden tanıma şansı!
Her burcun belirli özellikleri vardır. Karakter yapısı, kötü huyları, zevkleri konusunda her nokta öyle ya da böyle herkesle az çok uyum gösterir. Bu da sizin ilk buluşmanızdan önce, karşınızdaki kişinin bu yönleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Kim daha buluşmadan travesti hakkında fikir sahibi olmak istemez ki? Bizden tavsiye buluşmadan önce burç özelliklerini gözden geçirmeniz yönünde olacak.

Anlama
Burcunuzla uyumlu burca sahip biri, sizin burcunuzun özelliklerini ve bu doğrultuda karakterinizi çok daha iyi anlar. Örneğin; ”aslan” burcu kendinden emin, güvenli, dinamik, güçlü, otoriter, etkileyici, cesur ve lider bir yapıya sahip. O zaman onunla uyumlu bir burç, onun bu özelliklerini çok daha net anlar.

Karakterinizle uyum
Karakterinizi sadece anlamakla kalmaz, onunla uyum da sağlar. Mesela ”oğlak” burcunun genel karakteristik özellikleri, ciddi, tutucu ve güçlü iradeye sahip olması. Bunlarla uyum sağlayacak kişinin de, bu özellikleri kaldırabilecek biri olması gerek. Örneğin ”koç” burcu kişiler atılgan, daldan dala konar yapıya sahip. Bu noktada bir ”oğlak” ve ”koç” arası karakter ve aşk uyumu biraz daha sıkıntılı olabilir.

Olumsuz huylarınıza karşı direnç
Burcunuzla uyumlu burca sahip biri, sizin kötü ve olumsuz huylarınızı da daha iyi anlar. Mesela ”yengeç” burcu travestiler çoğu zaman oldukça kırılgan, fazla sahiplenici ve etrafını üzebilecek şekilde fazla alıngan davranabilir. Uyumlu burçlu biri ise bu huyları anlaması açısından çok avantajlı. Örneğin, bir ”yengeç”i en iyi anlayan yine bir ”yengeç” olacak.

Her zaman, burcunuzla uyumlu burca sahip biri ile güzel bir ilişki yaşayabileceğiniz yönünde garanti tabii ki vermiyoruz. Ama az çok örneklerde de gördüğünüz gibi, sizi daha iyi anlayacak biriyle, uzun ve mutlu bir ilişki yaşama şansınız çok daha yüksek olacaktır.

Travestiler İle Aşkınızı Canlandıracak Öneriler

Kendinize de vakit ayırın
İyi bir ilişkide denge olmalıdır. Bütün enerjinizi ilişkinize ve partnerinize harcamayın. Tabii ki bu iki şey çok önemli; ancak kendi mutluluğunuzu ve sevdiğiniz şeyleri yapmayı göz ardı etmeyin.

Küçük şeyleri takdir edin
Partnerinizle kısa bir süredir birlikte de olsanız, güçlü bir aşk hayatı ve ilişki için mutlaka ona gereken değeri verin. Daha fazla teşekkür edin, onu sevdiğinizi daha çok söyleyin ya da ona hoşuna gidebilecek aşk mesajları atın. Partnerinizin sizin için ne anlam ifade ettiğini ona gösterin ve ona asla hafife alınmış hissiyatını yaşatmayın. Bu adım, güçlü bir ilişkini temel direği diyebiliriz.

Affetmeyi öğrenin
Kırgınlıklarınızın yıllar boyunca büyümesine izin vermeyin. Kin tutmak, ilişkinize uzun vadede zarar verir. Affetmek, güçlü bir ilişkinin anahtarıdır. Eğer kafanızda sizi meşgul eden ve üzen şeyler varsa, partnerinizle mutlaka bunları paylaşın ve üstesinden gelmeye çalışın.

Empati kurun ve birbirinizi dinleyin
İyi bir iletişim, genellikle karşınızdakinin görüşünü dinlemek ve anlamak ile başlar. Çiftler arasında yapılan pek çok kavga, kişilerin birbirlerini dinlememesinden kaynaklanıyor. İyi bir ilişki için de güçlü bir iletişim, empati ve şefkat gerekiyor.

Birlikte kaliteli vakit geçirin
Birlikte kaliteli vakit geçirme fikri, evli ya da aynı evde yaşayan çiftler için günlük bir rutine kolayca dönüşebilir. Kaliteli zaman geçirmek için hayatınızı bütünüyle değiştirmeye, pahalı aktiviteler yapmanıza gerek yok. Partnerinizle bir gün belirleyin ve her hafta o günde değişik aktiviteler yapın. Birlikte yeni bir hobi edinmek ya da kursa yazılmak da ilişkinize renk katacaktır.

Bir cevap yazın